GAMBİT:GÜRGENTEPE'DE SATRANÇ.GÜRGENTEPE BAŞKANI VE MİLLETVEKİLİNİ ARIYOR

BU GRUBUN HEDEFİ; İLÇEMİZİN,ÇAĞDAŞ YAŞAMDA YERİNİ ALMASI İÇİN MÜCADELE VE GÜRGENTEPE'Lİ BİR İNSANIMIZI MECLİSE GÖNDERMEK OLACAKTIR.

Merhaba,Değerli GÜRGENTEPELİ Arkadaşlar,Dostlar,Tanıdık,tanımadık herkese selam olsun....Bu Gruptan,Herkese,Mutlu Sağlıklı ,Huzurlu,Onurlu ve Kaliteli bir insana Yakışan , Bir YAŞAM diliyorum...GÜRGENTEPE İLÇEMİZDE, ATILIM DEĞİŞİM ZAMANIDIR,BİRLİKTE ORTAÇAĞ YAŞAMINA SON VERELİM,ÇAĞDAŞ YAŞAMDA İLÇEMİZDE YERİNİ ALSIN.

İlçemizde,ESKİ kOKUŞMUŞ UYGULAMALARA SON VERELİM!

TABULARI YIKALIM.her Seçim Zasmanı,BilinçLİ OLARAK hORTLATILAN,MEZHEP ÇATIŞMALARINA ,AYRIMCILIĞAbİR DAHA İZİN VERMEYELİM!Bunları yapmak isteyenleri aramızda barındırmayalım!Gürgentepe halkının,Hangi mahalleden ,hangi dinde,hangi mezhepten,hangi siyasi görüşten olursa olsun,BİRBİRLEİYLE HİÇBİR SORUNU OLMAMIŞTIR VE OLMAYACAKTIR.HALKIMIZ ARASINDA,FARKLI RENKLERİ, SORUN OLARAK, HER SEÇİM ZAMANI ORTAYA ÇIKARANLAR,BİLİNSİN Kİ,GÜRGENTEPE HALKININ EN BÜYÜK DÜŞMANIDIR!İLÇEYE, EN ÇOK BUNLAR ZARAR VERMEKTEDİR... BUNLAR ÇAPSIZ ,GÜRGENTEPE İÇİN HİZMETİ DÜŞÜNMEYEN,DAR KAFALI,ÇIKARCI,İLÇE İÇİN HİÇBİR HİZMET PROJESİ OLMAYAN,ÇIKARCI İNSAN VE GRUPLARDIR....KENDİ VE ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİ İÇİN,ARTIK,BUNLARA DUR DİYELİM....

Ey!Ordu İlimizin ,MUHALİF KALMİŞ,TEK İLÇEsi,GÜRGENTEPE'NİN HALKI!İLÇEMİZE SAHİP ÇIKMAYA VAR MISINIZ?BİZİM MEZHEPTEN BAŞKAN ,SİZİN MEZHEPTEN BAŞKAN V.S. YOK SOLCUYDU YOK SAĞCIYDI,YOK DİNCİYDİ,TABULARINI HEP BERABER YIKALIM..Biraz da BİZ YİYELİM,BİZİMKİLER YESİN, MANTIĞINA KARŞI ÇIKMAYA HAZIR MIZSINIZ?

Gürgentepe ilçemizde, ORTAÇAĞ YAŞAMINA SON VERMEYE HAZIR MISINIZ!BEN,TEK BAŞIMA DA KALSAM, BU KİRLİ OYUNLARA ,SİYASETE VE GERİ IRAKILMIŞLIĞA,
KARŞI,SONUNA KADAR MÜCADELE EDECEĞİM.

Benim HAYATA BAKIŞIM ,DÜNYA GÖRÜŞÜM,Bu geri kalmişliğa veya bırakılmışlığa,BUNA RAZI DEĞİL!Gürgentepe de yaşayan insanlarımızın da medeni dünyadan faydalanması gerekmiyor mu HALA?Daha ne kadar uyumaya ve uyutulmaya devam edeceğiz?

Duyarlı,ÇAĞDAŞ YAŞAMDAN YANA,GÜRGENTEPE Yİ DÜŞÜNEN,SEVEN İLERLEMESİNİ İSTEYEN,DİNİ DİLİ,IRKI,MEZHEBİ,İŞİ,NE OLURSA OLSUN,HERKESİ YANIMA DESTEK OLMAYA,BEKLİYORUM....Beraber tartışalım ,konuşalım,Diyaloğa geçelim.Gürgentepe için DOĞRU YÖNETİMİ,DOĞRU İNSANLARI SEÇELİM!

Unutmayalım ki,Şimdiye kadar GÜRGENTEPE İlçemizi, HEP MEZHEP ÇEKİŞMELERİ,PARTİ ÇEKİŞMELERİ GERİ BIRAKTI...kazana kim oldu,Siyasi partiler,üç beş rantını yiyenler, ve de,Gürgentepe de Geçiminİ bu ayrılıklarına baglayan,kişiler olmadı mı?Kaybeden HeP,GÜRGENTEPE HALKININ ÇOĞUNLUĞU OLMA DI MI?

Soruyorum Şimdi Size,Bu Ezilmişliğe razı mısınız,geri bırakılmışlığa devam edecek miniz ?YOKSA,Yeter ARTIK,Bu sömürüye ,son,BİZ DE GÜRGENTEPE HALKI OLARAK İNSAN ONURUNA YAKIŞACAK BİR HİZMET,BİR YAŞAM İSTİYORUZ, Demeye, VAR MISINIZ?

GÜRGENTEPE DE ,DEĞİŞİM ZAMANIDIR,ATILIM ZAMANIDIR,

GELİN,HEP BERABER,İLÇEMİZİ,MEDENİ DÜNYAYA,İNSAN ONURUNA YAKIŞAN BİR YAŞAM DÜZEYİNE, TAŞIYALIM,,,,,VAR MISINIZ?...

SAYGILARIMLA.....

HÜSEYİN KOCAMAN