The Offspring - Jesteśmy Jednością

Witamy wszystkich bardzo serdecznie! Grupa dotyczy wszystkiego co jest związane z Offspringiem :D Zachęcamy wszystkich do aktywnego udziału w życiu grupy :D Będą organizowane ankiety oraz konkursy dla Was :D Współpracujemy z Maciejem Smoczyńskim, który zajmuje się regeneracjami nagrań z koncertów The Offspring. Więcej dowiecie się odwiedzając jego kanał na YouTube. Jest wśród nas także Ola Wach, która zajmuje się rysowaniem. Niektóre jej rysunki są związane z Offspringiem, więc zachęcamy do zaglądania.
Pozdrawiamy Was :D
Administratorzy

https://www.youtube.com/channel/UCRzVNdy7nKBl2lnPLlC5f2g
http://www.predatorart.republika.pl/
https://www.facebook.com/pages/Predator-art/188902001307563?fref=ts

Regulamin !!!

W związku z zaistniałą sytuacją, niechętnie musimy wprowadzić regulamin grupy. Jeśli chcecie znać szczegóły, dlaczego wprowadziliśmy zasady, piszcie na priv do administratorów.

1. Każdy post nie związany z tematyką, będzie usuwany, lecz po pewnym czasie.
2. Jeśli post/komentarz lub cokolwiek innego umieszczonego na grupie będzie obraźliwe wobec członków grupy, zawierało wulgaryzmy, taka zawartość będzie usuwana, a jej autor ponownie naruszy punkt 2 regulaminu, zostanie wydalony z grupy ostatecznie.Chcemy, by w grupie panowała przyjazna atmosfera, dlatego nie życzymy sobie, żeby ktoś obrażał innych, więc wprowadziliśmy ten regulamin.