HUNCALİFE KARAMAN

HuncaLife, ürünlerine inanabileceğiniz ve güvenebileceğiniz bir şirkettir
Doğaya ve yenilenebilir kaynaklara değer veriyoruz.Bu yüzden, formülasyonlarımızda elimizden geldiğince doğal hammaddeler kullanıyoruz. Ürünlerimizde kullandığımız birçok hammadde meyve, bitki ve çiçeklerden elde edilmektedir.
Çevremizi korumak ve gelecek nesillere yaşanılabilir bir çevre bırakmak en başta gelen değerlerimizdendir. Ambalaj malzemelerimizde geri dönüştürülebilir malzemeler kullanıyoruz. ÇEVKO ile olan sözleşmemizle atılan ambalajlarımızın doğayı kirletmeden geri toplatılmasını sağlamaktayız.
Bu topraklarda yaşayan insanların %99’unun Müslüman olduğunu göz önüne alarak ve dünyanın farklı köşelerinde yaşayan diğer Müslümanların kozmetikler konusundaki çekincelerini bildiğimizden, ürünlerimizi HELAL şartlara uygun olarak üretiyoruz.Helal Belgemiz ile sizlere ‘Helal Kozmetik’ kullanma şansını sunuyoruz.
Kalite odaklı hareket ediyoruz.Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli kriterdir. Ürünlerimizin memnuniyet derecesini yaptığımız anketler ile takip ediyor ve sonuçlarla gelen geri bildirimler doğrultusunda kendimizi sürekli yeniliyoruz.