Infographics

امروزه یکی از شیوه های مدرن معرفی و نمایش اطلاعات ، ابزاری به نام اینفوگرافیک می باشد. استفاده از اینفوگرافیک ها در کشور ما یک شیوه جدید و بسیار کارامد می باشد.
اینفوگرافیک ها یا گرافیک‌های اطلاع رسان نمایشگران تصویری اطلاعات و داده‌ها هستند.این نگاره‌ها در جاهایی که نیاز به توضیح ساده و سریع داده ها باشند ، استفاده می شوند. به عبارت ساده تر ؛ با حداقل نوشته ، بیشترین اطلاعات به مخاطبان منتقل شود.این اطلاعات می توانند به صورت تصویری و یا با انواع نمودار ها و دیاگرام های جذاب به مخاطب انتقال یابد.
تیم تخصصی اینفوگرافیک، با بهره جستن از افراد متخصص در زمینه های کامپیوتر ، برنامه نویسی ، تحلیل داده ، گرافیک و همچنین تسلط بر چند زبان زنده دنیا، در زمینه مشاوره ، طراحی ، پیاده سازی و برگردان فارسی اینفوگرافیک های استاتیک و داینامیک (تحت وب) ، گزارش های دوره ای و سالانه حرفه ای و همچنین برگزاری سمینارها و کنفرانس های تخصصی در زمینه تصویر سازی داده ها فعالیت می نماید.
این تیم جهت آشنایی و اطلاع رسانی عمومی ، اقدام به راه اندازی وب سایت اینفوگرافیک نموده است ؛ این وب سایت به عنوان نخستین و تنها مرجع تخصصی اینفوگرافیک به زبان فارسی در مدتی که راه اندازی شده است ، با استقبال خوبی از جانب علاقه مندان مواجه شده است .

برخی از فعالیت های این تیم :
- معرفی شرکت ها و تاریخچه آن

- روند تولید محصولات

- ارائه داده های مقایسه ای

- طراحی اینفوگراف های تبلیغاتی

- ارائه گزارش های مالی و کلان به صورت اینفوگرافیک

- میزان فروش وصادرات

- روند میزان سهام

- طراحی روزومه به سبک اینفوگرافیک

- نمایش انواع مختلف داده ها به شیوه های نوین و جذاب

و انواع خدمات در زمینه اینفوگرافیک

جهت سفارش طراحی اینفوگرافیک می توانید به صفحه تماس با ما وب سایت مراجعه نمایید

http://infographics.ir/