ARDEŞEN GENÇLİK PLATFORMU

Değerli Arkadaşlarım;

AMAÇ VE KAPSAM:

İnsanın doğumu ile başlayan ve ölüme dek uzanan değişim aşamalarından en önemlisi tamamen dinamizmin ve aktivitenin ön planda olduğu gençlik dönemidir.

Gençliğin Toplumsal yaşamın her alanında yönetime tam ve eşit biçimde katılması için gereken mücadelenin yapılması şarttır. Tüm bunların yapılabilmesi için biz gençlerin birliktelik duygusuyla hareket ederek yetkilileri harekete geçirmekle olacaktır. Bu güne kadar Gençler her zaman geri planda kaldılar. Üretici ve yaratıcı gençliğe güvenilmedi. Genç insanlara sorumluluk benimsetilmedi, fırsat tanınmadı..

Gençliğin Toplumsal yaşamın her alanında yönetime tam ve eşit biçimde katılması için gereken mücadeleyi biz gençlik olarak yapacağız, bundan kimsenin kuşkusu olmasın.


Artık devir uyanma devridir, yanlışlara dur demenin vakti gelmiştir.
Hedefimiz Ardeşen ve Ardeşen gençliğinin sorunlarıdır. Bu uğurda yılmadan, yorulmadan mücadelemizi sürdüreceğiz. Siz değerli Ardeşen’ lilerinde bizlere destek olacağından en ufak bir şüphemiz yoktur.

FAALİYET KONUSU VE SINIRI:

Faaliyet konusu; Sosyal- Kültürel sıkıntılar, gençliğin istekleri, oyun alanı ve spor tesisleri başta olmak üzere, Ardeşen’ i ilgilendirecek her türlü olumlu – olumsuz sorunlar ve konular üzerinde çalışılacaktır.


PLATFORM YÖNETİCİLERİ KİMLER OLACAK VE NE ŞEKİLDE SEÇİLEK:

Bütün mahalle, köy, belde ve merkez’ den birer temsilci seçilerek, seçilen temsilcilerin vereceği oylarla platform üst ve ast yöneticileri seçilecektir.

KİMLER ÜYE OLABİLECEK:

Ardeşen için gerçekten bir şeyler yapmak isteyen, memleket sevdalıları herkes üye olabilir. Platformumuza siyasi hiçbir akım, kabul edilmeyecektir. Bireyin hangi ideolojiyi düşünürse düşünsün, ideolojisini bir kenara bırakarak Ardeşen’ i için bir şeyler yapmak istiyorsa Platformumuza bekliyoruz.

PLATFORM NE ZAMAN FAALİYETE GEÇECEK:

Çalışma büromuzun tespit edilmesi halinde en kısa sürede faaliyete geçilip ayrıca duyuru yapılacaktır.

Gençliğin birlik ve beraberlik duygusuyla kenetlendiği bu günde, bizleri, herhangi bir siyasi kuruma, derneğe ya da legal illegal platformlarla karıştırmamasını ümit ederiz.Hayırlı olsun…