‫לוח המודעות של קבוצת נענע‬

שלום רב,
ברוכים/ות הבאים/ות ל"לוח המודעות של פורום נענע".
לוח המודעות הוקם למען החולים בפיברומיאלגיה ותסמונת התשישות הכרונית. המפרסמים מתבקשים לפעול מתוך טוהר כוונות, אהבה ורצון לתרום לקהילה. בבקשה כבדו את הבימה, הגולשים וצוות הקבוצה.


*************************************

*לוח המודעות מיועד לפרסומות למטרות מסחריות. הוא לוח ללא מטרות רווח! ומנוהל בהתנדבות.
*הלוח מסונף לקבוצה: "פיברומיאלגיה פורום נענע" - שהינה קבוצת תמיכה של "חולים תומכים בחולים".
*לוח המודעות של קבוצת נענע, נפתח כדי לגשר בין מציעי שירותים – לבין קהל הלוקים בפיברומיאלגיה ותסמונת התשישות הכרונית, לתועלת הדדית של כל הצדדים.
*הלוח נפתח גם כדי לאפשר לחולים הלוקים בפיברומיאלגיה ו/או סי אף אס לפרסם את עסקיהם הקטנים הפרטיים. לא מדובר בבעלי חברות גדולות ועסקים גדולים, אלא בעסקים קטנים שזקוקים לקהל צרכנים ואנו מקוות שהלוח יסייע להם להתפרנס בכבוד.
*לוח המודעות של קבוצת נענע מוגדר כ"ציבורי": התוכן שבו חשוף לכל, אך רק החברים בו יכולים לכתוב.
*ההשתתפות בלוח חינמית, ומצריכה שליחת הצעת חברות לקבוצה זו. צוות נענע אינו מתחייב להזין כל גולש לקבוצה (לא יימסר על כך דין וחשבון).
*הכותב יכול לכתוב וגם להסיר הודעותיו באופן עצמאי.

*************************************

הפרסומות ב"לוח מודעות" זה לא נבדקו ולא אושרו בידי צוות "פיברומיאלגיה פורום נענע". מכיוון שכך - אין בפרסום ההודעות ב"לוח" כל המלצה או אחריות שהיא מטעם צוות הקבוצה. צוות הקבוצה "פיברומיאלגיה פורום נענע", אינו מעורב/קשור/ממליץ על הודעות/מפרסמים. כל שימוש/פרסום הוא באחריות המשתמש והמפרסם.

***********************************

כללי הלוח:
הנה כמה כללי אצבע. אנא שמרו עליהם, מטרתם לשמור על דפים נקיים ונעימים.
*פרסומות למטרות רווח לגולש? לכך בדיוק מיועד לוח המודעות הנוכחי. אין להעלות הודעות מסוג זה בפורום הבית - פיברומיאלגיה פורום נענע. משם הן יוסרו.
*לוח המודעות הוקם כדי לאפשר לציבור החולים להתוודע לכלים נוספים שעשויים לסייע לו בהתמודדות עם פיברומיאלגיה וסי אף אס. הלוח אינו בתשלום - ופתוח בפני אנשים שמטרתם להועיל לחולים.
*מטפלים שמציעים מרכולתם לחולים – אין להעלות הודעות שאינן נוגעות לפיברומיאלגיה/סי אף אס ואין בהן משום תועלת בעבור החולים.
*על המפרסם שהינו גם מטפל, לפעול בשקיפות מלאה: עליו להציג את שמו המלא; טלפון; כתובת דוא"ל; רקורד תעסוקתי ו'טייטלים' רלוונטיים.
*אנו שומרות לעצמנו את הזכות להסיר הודעות ו/או לחסום גולשים ללא התראה מוקדמת או יידוע, במצבים בהם ההודעות נושאות אופי לא הולם/תוכן פוגעני/מעליב/לא נאות/ וחורגות מכללי הקבוצה.
*איננו מאשרות כאן קידום אג'נדות, אמונה מסוימת, פוליטיקות, ומסעות צלב בעד/נגד משהו/מישהו.
* כתיבה: בבקשה כתבו בשיטת השרשור.
*פתיחת הודעות חדשות ו/או הקפצת הודעות ישנות בתכיפות שאינה סבירה ומציפה את הקבוצה – הגולש עשוי להיחסם.


גלישה פורייה ונעימה
ב ה צ ל ח ה !