‫סקסיפאפא‬

ברוכים הבאים לקבוצת 'סקסיפאפא' המקורית.

הכניסה מותרת מעל גיל 18,לגברים בלבד.
*כל בקשת הצטרפות נבדקת בקפידה, פרופיל רדום/חסום, פרופיל של בית עסק ופרופיל משותף (בעל ואישה) לא יאושרו.

מאז שאישתי הצטרפה ל"סקסימאמא" חיי המין שלנו השתפרו פלאים. כדי שהגברים לא יהיו צד פסיבי בעניין נפתחה הקבוצה הזאת כדי שיהיה מקום תומך לדבר על כל מה שקשור לזוגיות ולחיי המין שלנו.

הקבוצה בנויה על כבוד הדדי אצלנו לא שופטים אף אחד... לומדים לקבל את השונה - ואולי אפילו מאמצים אותו לעצמנו.
ניתן לקרוא ולשאול על כל מה שקשור לחיי המין שלך, ללא מעצורים וללא צנזורה, כדי לקבל תשובות, ללמוד דברים חדשים, או סתם לשתף.

אם היית רוצה לשאול שאלה באופן אנונימי, אז ניתן לשלוח לאחד ממנהלי הקבוצה הודעה פרטית ונעלה את השאלה עבורך.

-- לידיעתך, בהתאם לאיך שפייסבוק עובד, דברים שאתה כותב בקבוצה שמוגדרת "סגורה" גלויים רק לך ולחברי הקבוצה. על ה-wall (קיר) שלך יופיע דברים שכתבת וגם דברים שאחרים כתבו בקבוצה. אל דאגה, רק אתה ומי מבין חבריך שגם בקבוצה יראו את אותם דברים.

****שים לב שעם ההצטרפות לקבוצה אתה מתחייב לפעול בהתאם לכללי הקבוצה:

1) נא לא להעלות כל חומר (תמונות וסרטונים) פורנוגרפי, עירום, תכנים פוגענים וכד'. זו לא מטרת הקבוצה, וגם זה מופיע לאנשים על ה-wall ולא מתאים.

2) נסו לעדן טיפה את הניסוחים של הפסוטים שלכם מבחינת השימוש במושגים כמו 'זיינתי את אישתי', 'פתחתי אותה על הבוקר' וכד'. יש אנשים שמרגישים פחות נוח עם זה ורצוי למצוא את האיזון בין הביטוי העצמי לבין זה שכולם ירגישו בנוח עם מה שהם קוראים.

3) דברו בכבוד אחד לשני. לא חייבים להסכים עם דברים וזה בסדר גמור ורצוי להביע את עמדתכם, אבל אלימות מילולית או תגובות אישיות\פוגעות יובילו לחסימת אותו משתמש מהקבוצה ללא התראה מוקדמת.

4) אל תתביישו להתייעץ\לשאול\להגיב על כל דבר שעולה על דעתכם. יש כאן בקבוצה אנשים מדהימים שבאמת יכולים לעזור בכל נושא.

5) חומרים פרסומיים, סתם סרטונים מצחיקים\סקסיים (את זה תשאירו לוואסאפ), פוסטים שלא קשורים לתוכן הקבוצה או שסתם נראה לנו לא מתאים - כולם יימחקו.

6) אין להוציא את תוכן הקבוצה מחוץ לגבולותיה. לא צילומי מסך, לא העתק\הדבק ולא ציתותים במקומות אחרים. במידה ונגלה דבר כזה אותו בנאדם יחסם מהקבוצה הזאת ואישתו מסקסימאמא (אם היא שם).

6א) בנוסף, כל עבירה שקשורה להוצאת דיבה ולשון הרע (בעיקר באמצעות העתקת והפצת תכנים פרטים מתוך הקבוצה) תטופל באמצעות תביעה משפטית והגשת תלונה במשטרה. יש עו"ד שכבר מסופח לקבוצה לטיפול בנושאים כאלו.

המטרה היא שכולם יהיו שמחים וחרמנים ושלכל זוג יהיה סקס לוהט ויתנסו בדברים חדשים, מגניבים ושחיי המין הזוגיות יפרחו!

לפני שאתה ממשיך אני רק רוצה קצת לפרט על הנושא איזור התמונות\סרטונים. ישנן כמה סיבות לאיסור ואפרט אותן:

א) חוקי פייסבוק אוסרים על העלאת תכנים פורנוגרפיים מכל סוג שהוא לאתר שלהם. הם יכולים למחוק את הקבוצה ללא כל התראה מוקדמת אם הם חושבים שעברנו על חוקי פייסבוק.

ב) הקבוצה נועדה לפתיחת דיונים בכל מיני נושאים. אם נאפשר העלאת סרטונים ותמונות ביד חופשית אז לאט לאט זה כל מה שיציף את הקבוצה ואת זה אנחנו לא רוצים. אין בעיה שתפתחו שירשור שבו אתם מבקשים המלצות על סרטים וכו'.

ג) אין כל מניע להעלות תמונות של בת הזוג, לבד או איתה (כמובן הכל בהסכמה ובטוב טעם). אני בטוח שזה רק יעלה כאן את רמת החרמנות בקבוצה.

מקווים ותהנה!
גולן וצ'ורו