Islám v Rožnově pod Radhoštěm N !!!

Vážení občané Rožnova pod Radhoštěm i občané blízkého okolí ! Jistě všichni víte ,kde se nachází stavba tzv. "Rudý říjen" (poblíž Pindule směr Frenštát p.R. v nedaleké budoucnosti má podle všech dostupných informací vyrůst ozdravovné středisko, později pravděpodobně i "islámská" kolonie ,
Všichni ,komu není osud Rožnova lhostejný se mohou zapojit do skupiny a budu rád ,když společnými silami vytvoříme nejdříve petici proti tomuto neuváženému kroku ze strany prodávajícího pozemků v Rožnově Radhoštěm a poté společnými silami budeme v zákonných mezích postupovat dál ,abychom našeho cíle (zabránili stavbě kolonie ,stejně tak zabránili i případné stavbě mešity v R.p.R.
Tyto stránky jsou ve vývoji ,postupně je budeme upravovat a vylepšovat.
Není -li vám lhostéjno co se v regionu a okolí Rožnova chystá ,podpořte nás a zrušme zamýšlené. Děkuji.

Skupina vymezující se proti Islámizaci v Rožnově pod Radhoštěm a v Čr ,jakož i obecně v eu. Skupina není zaměřena proti Muslimům jako lidem, ale proti tomu, aby byly v Evropě uzákoňovány islámské společenské normy. Skupina není ani nebude rasistického, ani xenofobního zaměření.Zde jsou tyto faktory nepřípustné a striktně odepřeny .Je o zachování tradic ,místních zvyků ..společnosti ,náboženské svobody, demokracie, názorové plurality ve společnosti, bez ohledu na etnický původ jedinců jí tvořících. Nevkládejte prosím do skupiny příspěvky, jež napadají skupiny osob na základě jejich etnického původu. Skupina nemá ambice prosazovat konkrétní politické projekty. Skupina je otevřená spolupráci se členy různých politických stran a hnutí, kteří projeví zájem o společný a individuálně nezištný postup proti probíhající islamizaci "starého kontinentu". Skupina nezaštiťuje žádný konkrétní ideologický, nebo náboženský směr, vítáni jsou zde lidé věřící, nevěřící i ateisté. Prosím všechny členy skupiny, aby se pohybovali pouze v těchto, výše uvedených mezích. Je to nezbytné. Zachovávejte lidskou slušnost a mravní zdvořilost v diskusích, tolerujte odlišné názory a pokoušejte se je vyvrátit v rovině argumentační ,ve vší slušností.
Ten ,kdo se nehodlá skupiny účastnit ,nerespektovat psané ,může skupinu kdykoliv opustit dle své dobré vůle a svědomí. Věřím však ,že skupina nám dá mnoho užitečných informací ,materiálů týkajících se oblasti ,kterou bychom z důvodu "integrace" do našeho ,stále krásného kraje měli znát alespoň trochu více ,než jen okrajově.