ALTERNA - alternativní léčba nemocí

Milí přátelé,

dovolte mi, prosím, malou inspiraci ohledně pobytu v Alterně:

1. ANONYMNÍ DOTAZY
V případě zájmu o položení anonymního dotazu, prosím, využijte profil Nikola Alternová, který byl pro tyto účely vytvořen: https://www.facebook.com/profile.php?id=100009528965064&fref=ts
Svou otázku pošlete přímo do zpráv tohoto profilu. V případě potřeby je možné stejným způsobem přiložit i komentář k Vašemu příspěvku. Svůj dotaz naleznete jednoduše tak, že si jakékoli slovo z textu následně zadáte do vyhledavače (lupička vpravo nahoře).

2. ZABEZPEČENÍ SOUKROMÍ
Prosím, berte na vědomí, že skupina je otevřená, což znamená, že zde není žádné omezení viditelnosti ze strany nečlenů skupiny. U otevřené skupiny vidí nečlenové, kdo je členem skupiny, a také vidí veškerou konverzaci ve skupině!!

3. VYHLEDÁVÁNÍ
Mnoho témat se zde řeší opakovaně, proto bych ráda upozornila i na možnost vyhledávání informací z dřívějších diskusí na stejné či podobné téma..Vpravo nahoře na liště je lupička - pokud na ni kliknete a zadáte klíčové slovo, které vystihuje Váš problém, zobrazí se Vám veškerá historie, která se tohoto tématu týká..Mnoho z Vás o tom jistě ví, ale určitě jsou i tací, pro které toto možná bude nová užitečná informace..

4. NASTAVENÍ UPOZORNĚNÍ
Pokud si nepřejete, aby Vám chodila upozornění na nové příspěvky ve skupině, najedete si nahoru na lištu na heslo Upozornění a zvolíte možnost "Vypnout"..

!!!!!!!!!!!!!!!PROSÍM O POZORNOST!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alterna NEZASTÁVÁ funkci LÉKAŘSKÉ PORADNY NEBO ORDINACE a ani se nestaví do role, že "co je zde psáno, to je dáno". Alterna je INSPIRACE...Byla založena s předpokladem, že lidé mají svůj rozum a své prostředky jak a kde vyhledávat doplňující informace a pokud něco dělají, tak s rozmyslem, pečlivým uvážením a na vlastní triko..Můžete dostat desítky rad včetně těch nejšílenějších, ale zodpovědnost je vždy na každém jedinci samotném..

Dále prosím všechny zúčastněné, aby si toto místo nepletli s EZOTERICKÝM KROUŽKEM, PROSTOREM PRO NEVYŽÁDANOU OSOBNOSTNÍ DIAGNOSTIKU, REKLAMNÍ PLOCHOU, SPAMOVACÍM ZÁVODEM apod.

Berte také, prosím, na vědomí, že se nacházíte v prostoru, kam bytosti chodí pro radu ALTERNATIVNÍ. Rady podporující farmaceutický průmysl zde nejsou na místě.

Upřímně a s radostí děkuji všem, kteří tuto skupinu tvoří a věřím, že i nadále bude nápomocná těm, kteří to potřebují..

Nikola