Кафедра соціології НаУКМА

Онлайн-платформа кафедри соціології НаУКМА

Ні-ні-ні! Це не чергова сторінка кафедри. Далеко ні!
Це платформа для динамічного обговорення життя\подій\історій\сенсів\бажань\мотивів etc в онлайн-просторі з приводу і без нього.

Ви невипадково сюди попали, бо тут розгортатимуться соціологічні обговорення подій в звичному для знайомих та друзів неформальному тоні.

Дана платформа на сторінках Фейсбуку збирає всіх, хто хоче почитати та обговорити те, що відбувається на кафедрі соціології в стінах Могилянки, якими є наукові та особисті досягнення студентів, викладачів та їх випускників.

Погодьтеся, цікаво дізнатися, ким зараз по життю є наші випускники? Як їм давалося навчання і що перш за все подобалося у викладанні кафедри? Ми спробуємо довідатися про них найдокладніші історії їх становлення на шлях пост-навчального життя.

А про що писали, пишуть і будуть писати студенти в своїх наукових роботах і яка від них практична корисність?Які курси у вибірковому переліку є найбільш популярними і чим так зацікавлюють аудиторію викладачі? Все будемо досліджувати!

Звичайно, всі представлені теми до обговорень не мають бути «сухим фактажем», тому будемо намагатися залучити до «дискурсу» і закликаємо! всіх студентів, викладачів, випускників, гостей сторінки, що зацікавлені в житті рідної кафедри!

Коротко про нас:
Наша місія: дізнатися більше один про одного, досягненнях і, відповідно, наших можливостях в майбутньому як соціологів smile emoticon

Хто ми: онлайн-платформа кафедри соціологія!
Звідки ми: Волоська 8/5, 4 корпус, другий поверх, наліво, прямо-прямо і знову наліво smile emoticon