‫נשים למען נשים בעסקים קטנים - לשלב הנאה ועסקים‬

שלום וברוכה הבאה,
מטרת הקבוצה לשלב כוחות במגוון תחומים, בין נשים המנהלות עסקים קטנים -
1. חשיפה – אף אחד לא קונה מוצר שהוא לא מודע לקיומו. כאשה המנהלת עסק עצמאי, את וודאי יודעת שאחת המשימות המרכזיות עבורך, זה חשיפת המוצר שלך לעוד ועוד קהלים פוטנציאליים.
בעבודה קשה שלך הצלחת לחשוף אותו לעשרות או מאות אנשים, אבל אם נשלב כוחות יחד, נוכל לחשוף את העסקים שלנו לאלפים ועשרות אלפים, בלי שום עלות.
2. לייצר שיתופי פעולה – חלק מאיתנו מציעות מוצרים משלימים, חלק יכולות לייצר מצב של buy back אחת מהשנייה, חלק יכולות להיות זרוע הפצה לשנייה, חלק מהוות לקוחות פוטנציאליים אחת עבור השניה, חלק יכולות להציע ברטר אחת לשניה. ... ועוד ועוד. למה שלא נמנף את זה?
3. קבוצת רכישה – כולנו עצמאית, כולנו מנהלות עסקים קטנים. יתכן ויש מוצרים שרבות מאיתנו צריכות, זה יכול להיות חומרי גלם, או שרותים או פרסום. אם כל אחת תנהל על זה משא ומתן נפרד נשיג מחירים הרבה פחות טובים מאשר אם ננצל את כוח הקבוצה לשם כך.
4. ייעוץ והעשרה – למה להמציא את הגלגל מחדש? יש לך בעיה ואת מתלבטת בה, כנסי לקבוצה ותעלי אותה מול נשים שמנהלות עסקים קטנים כמוך ואולי כבר התמודדו עם העניין ויכולות לייעץ לך. כמו כן, אולי בין חברות הקבוצה יש מישהי שפתרון הבעיה שלך – זה המקצוע שלה.
אז איך זה עובד?
נכנסת לקבוצה, את מוזמנת לעלות סטטוס או קישור המציג את העסק שלך, כולל מיקום גאוגרפי.
בשלב ראשון, השאיפה היא לא להכניס לקבוצה חברות המתחרות באותם המוצרים, באותו אזור גאוגרפי ולכן יש משמעות לראשוניות בהצטרפות.
החוקים פשוטים – הדדיות. מישהי פירסמה סטטוס או קישור ומישהי אחרת עשתה לה "אהבתי", באחריות המפרסמת להחזיר לה ב"אהבתי" על סטטוס שלה. כנ"ל בנושא שיתופים.
ככה לכולנו יהיה אינטרס לשתף ו"לאהוב" כמה שיותר, כי כך גם יאהבו וישתפו אותנו ונייצר חשיפה ויראלית רחבה למוצרים שלנו.
יש לי כמובן עוד הרבה רעיונות נוספים לשיתופי פעולה, אבל זה אחרי שכבר יהיו לנו מספיק חברות בקבוצה.
אז בואי נשלב הנאה ועסקים smile emoticon
אם יש לך חברה שמנהלת עסק עצמאי קטן, את מוזמנת להציע לה להצטרף אלינו. כמו כן, אם את לא מעונינת לקחת חלק בקבוצה הזו, את כמובן רשאית למחוק את עצמך ממנה.