Polonia Polska Polacy Caly Swiat

Dzielcie się czym możecie . Najlepiej jak wam sie zyje w Polsce lub na obczyznie.

Kochani już o tym pisaliśmy. Nie jesteśmy w stanie sprowadzić setek postów dziennie. Od początku pomagają na w tym członkowie i jeżeli ktoś spamuje, używa nieodpowiedniego języka możną to zgłosić do administratora i post zostanie usunięty. Jeżeli chodzi o politykę i inne takie "śliskie" tematy , my nie możemy popierać lub usuwać tego co się nam nie podoba....to się kochani nazywa WOLNOŚĆ SŁOWA. Pozdrawiamy

Zasady grupy . Proszę przeczytać zanim wystawiasz post .

Szanujemy się wzajemnie i poglądy WSZYSTKICH członków naszej grupy.

Prosimy o tolerancje i szacunek wobec innych religii wyznań kultur i poglądów politycznych.

Pamiętajmy ze nasza grupa jest dla POLAKÓW oraz POLONII oraz osób pochodzenia POLSKIEGO , lub p orostu osób lubiący nasz PIĘKNY KRAJ.

Dbamy o formę przekazu i wypowiedzi oraz jej kulturę ( nie będą tolerowane w grupie żadne przekleństwa lub obraźliwe epitety )

Żadne posty, zdjęcia lub kreskowi z golizna lub o charakterze seksualnym nie będą w grupie tolerowane.

OGŁOSZENIA : Wystawiamy jedno ogłoszenie na dzień.Zaproś 10 osób,a później daj ogłoszenie.
W innym wypadku twój post będzie usunięty.

Bardzo prosimy o zgłaszanie niestosownych postów do administratora. Postaramy się je przejrzeć jak najszybciej ( nie możemy być na necie przez 24 godziny na dobę wiec możne to chwilkę zając , prosimy o cierpliwość) Proszę się również nie wdawać w dyskusje i ignorować posty osób które wchodzą tu tylko i wyłącznie zęby wzbudzić sensacje i zamieszanie w grupie. Jeżeli będziemy te osoby ignorowali przestana tu przychodzić.
Osoby które będą naruszały nasz regulamin zostaną usunięte z grupy