Isvicrede Yasayan Türkler..

Isvicrede Yasayan Türkler-ÜCRETSİZ İLAN Grubumuza Hoşgeldiniz. Lütfen sadece İsviçredeki Türk arkadaslarımızı davet edelim!!! Tüm işadamlarını bekliyoruz.
İÇERİK: Grubumuz her türlü REKLAM, KAMPANYA, PROMOSYON, İNDİRİM ve SERİ İLAN yayınlamanız için kurulmuştur.Bunun dışında hiç bir şekilde +18, Siyasi, Dini Paylaşımlar, Milli Paylaşımlar, yada Üçüncü Kişileri rencide edici gönderiler yayınlanamaz. Aksi takdirde gönderi sahiplerinin derhal ilişiği kesilecektir.24 saat içinde en fazla 3 ADET paylaşım yapabilirsiniz.
KATILIM ŞARTLARI: Grubumuzda paylaşım yapmadan önce Isviçrede yasayan ve Türk olan 30 arkadaşınızı bir defaya mahsus grubumuza DAVET ETMEK ve bu kişiler grubun ciddiyetini bilecek yaş ve olgunlukta olmalıdır. Bu şartları yerine getiren herkes grubumuzdan faydananabilir. Kurallara uymayan arkadaşların iletileri üzülerek belirtmek isterimki yayından k
aldırılacaktır.
GRUP SAHİBİ: ulfetcam@hotmail.com.tr Grubun her türlü kullanım ve yönetim hakkı bizlere aittir
İletişim, Öneri ve Şikayetleriniz için: Beslenme Danismani ile irtibata geçebilirsiniz.
Sizi de aramızda görmekten çok mutlu olduk.Grubumuzun amacı, alanlarında hizmet veren kardeşlerimizin tanışmaları, kaynaşmaları, yardımlaşmaları, birlikte çalışmaları ve KAZANMALARIDIR.
DIKKAT: Açıklaması olmayan resimler ilan olarak kabul edilmemektedir. Resimlerin ilandaki amacı, özellikleri ve mümkünse fiyatı yazılı olmalıdır.
Kendi ilanlarınızın tekrar en başta gözükmesini sağlama amaçlı manupülasyonlar yasaktır.