Sivrihisar Gençlik Halı Saha Grubu

Birdik bin olduk, bendik biz olduk sonunda Sivrihisar 'ımıza nasip olmasını istediğimiz "SİVRİHİSAR DEĞERLERİ ÇALIŞTAYI' na" erişme vakti geldi.
Ortak paydanın Sivrihisar olduğu bu günde tüm hemşehrilerimizle buluşmanın, karşılıklı fikir alışverişinde bulunmanın yanında memleketimize olan vefa borcumuzdan bir parça ödeyecek ve doğduğumuz topraklara hizmetin gururunu yaşayacağız. Bu gün küslük olmayacak, bu gün birey olmayacak, bu gün birlik olacağız. Toplantıdan haberi olmayan değerli hemşehrilerimiz sizlerin affına sığınırız. Bilinizki oradaki atmosferde hepiniz var olacaksınız. Toplantıya katılacak ve katılamayacak olan tüm hemşehrilerimizi buradan saygı ile selamlıyoruz.
Son olarak;
Bu projeye tam destek veren ve Sivrihisar'a yeni bir ufuk kazandırmayı kendine vizyon edinen Sivrihisar Belediyesi Başkanı Sn;Hamid YÜZÜGÜLLÜ' ye, Bizlere her konuda destek olan, samimiyetiyle bizleri gururlandıran Sivrihisar Kaymakamı Sn: Erdinç YILMAZ' a, bizlerden çok önce bu çalışmaları düşünmüş ve fikirleriyle bizlere ışık tutan Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Sn; Mustafa Kemal Biçerli' ye, bizlerinden desteklerini esirgemeyen Tepebaşı Belediyesi Başkanı Ahmet ATAÇ' a, tecrübeleri ile bizleri aydınlatan değerli büyüğümüz, atamız Sn; Orhan KESKİN' e Bizlerden akademik desteklerini esirgemeyen Osmangazi Üniversitesi rektörü Sn; Prof.Dr.Hasan GÖNEN' e, bu çalışmada bizlere önderlik eden Moderatörümüz Osmangazi Üniversitesi Rektör Yard. Sn; Prof.Dr. İlhami ÜNLÜOĞLU ve Prof.Dr Ömer Adil ATASOY hocalarımıza, çalışmaları ile projeye tam destek veren bütün Sivil Toplum Örgütlerine gönülden teşekkür ediyoruz. SİVRİHİSAR GENÇLİK GURUBU