LUXOR F.T.C.

Klub LUXOR má poměrně dlouhou tradici a od roku 1990 vystřídal hromadu majitelů a provozovatelů, až skončil u nás. V roce 2006 započala poslední rekonstrukce, která po jeden a půl roce skončila s výsledkem, který můžete vidět, pokud nás navštívíte, nebo pokud se podíváte na fotogalerii.

Aby byla zvuková a světelná show dokonalá, je v prostoru klubu nainstalován koncertní zvukový aparát s výkonem cca 8 KW a dozvučovací systém s 24 reproduktory. Centrální DJ aparát je vybaven mixážním pultem PIONEER 800 (záložním pultem PIONEER 600 a pro znalce záložním mixážním pultem DATEQ VIBE), dvěma gramofony TECHNICS a dvěma CD přehravači PIONEER 1000 MKIII. K dispozici jsou i tři bezdrátové mikrofony.
Klub je vybaven projekcí o úhlopříčce 4m a každý kout klubu je vybaven LCD obrazovkou s úhlopříčkou 40". Veškerá videoprojekce je realizována prostřednictvím vlastního televizního okruhu.

O slušné světelné efekty se stará osvětlovací rampa vybavená čtyřmi scannery SGM s výkonem 1200W a čtyřmi hlavami SGM o výkonu 575W. O doplňující světelné efekty se starají dva RGB Lasery ovládané přes sběrnici ILDA (tedy přes PC), 12 RGB LED PAR reflektorů, 2 UV děla, Stroboskop SGM a pro oldies diskotéky jsou namotována klasická "komunistická" světla od noname výrobce. V podniku Vám umíme zasněžit, udělat hromadu bublinek nebo zapěnit celý podnik až po krk. K dispozici je samozřejmě mlha, tlaková mlha a hazer.

Ineriér podniku je vyplněni 96 samostaně řízenými RGB interierovými světly, které dokáží doplnit světelnou show. Veškeré osvětlení je řízeno přostřednictvím DMX pultu SGM PILOT 3000 a prostřednictvím dotykové obrazovky PC s nainstalovaným DMX softwarem.

www.luxorclub.cz

SVOZ V ČESKÉ LÍPĚ: 737 171 509
po České Lípě ZDARMA
okres Č. Lípa 50,--
ostatní lokality: DOHODOU