Grodzisk Mazowiecki Sprzedam, Kupię, Wymienię

1. Każdy post "sprzedaży" musi zawierać co najmniej nazwę przedmiotu i CENĘ ! -- Nawet wstępną - zawsze można dodatkowo dopisać do negocjacji. ( NIE PISAĆ SAMEGO -CENA DO NEGOCJACJI) - jeżeli w poście jest kilka przedmiotów należy wypisać ceny do wszystkich - ogłoszenia z widełkami - OD DO - będą usuwane.
2. Ogłoszenia sprzedaży bez podanej ceny będą automatycznie usuwane.
3. Należy starać się jak najdokładniej opisać sprzedawany przedmiot, żeby uniknąć niepotrzebnych pytań i bałaganu w grupie.
4. Ogłoszenia wyłącznie lokalne.
5. Aby uniknąć zasypywania tymi samymi ogłoszeniami grupy - zakaz umieszczania "tego samego ogłoszenia" co najmniej przez 1 tydzień.
6. Zakaz podbijania ogłoszeń własnymi komentarzami.
7. Komentarze nie związane z przedmiotem - lub "żarty" będą usuwane, a "najbardziej aktywni komentatorzy" usuwani z grupy.
8. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za treści i zdjęcia umieszczone na grupie "Ostrowiec Sprzedam Kupię Zamienię"
9. Ogłoszenia typu KUPIĘ ZAMIENIĘ "czekam na propozycje " tylko i wyłącznie kontakt z ogłoszeniodawca na NA PRV - osoba dodająca takie ogłoszenie powinna mieć możliwość odbierania wiadomości od innych oraz podać dokładny opis tego co chce zakupić - ogłoszenia typu - kupię sukienkę - albo kupię telefon - są zbyt ogólne, wprowadzają mętlik i będą kasowane.
10. Ogłoszenia większej ilości produktów z podobnej branży - powyżej 1 szt - umieszczamy w 1 post wraz z cenami, żeby nie zaśmiecać grupy.
11. Zakaz umieszczania ogłoszeń o sprzedaży PSÓW jeżeli nie pochodzą one z zarejestrowanej hodowli.
12. Zakaz umieszczania linków do stron z różnymi konkursami, reklamami itp. takie posty będą usuwane!