Українське Громадянське Інтернет ТБ

В цій групі збираються громадяни яким не байдуже.
Український Громадянський медіапроект СПІЛЬНОБАЧЕННЯ http://spilno.tv/ - зробімо разом.
https://www.facebook.com/spilno.tv
Інформація про медіапроект http://spilno.tv/archives/241

http://uk.wikipedia.org/wiki/Спільнобачення

Правила спільноти:
1. Головне правило - Спілкування лише по темам, що стосуються створення проекту СПІЛЬНОБАЧЕННЯ.
2. Пости, або лінки, про інше, де «може бути десь в тексті корисна думка», яку треба ще знайти прочитавши багато тексту, будуть перший раз видалятись без попередження, вдруге видалятись разом з тим хто запостив, без права повернення в спільноту.
3. Питання особистого характеру, які стосуються тематики, що обговорются в спільноті, можна постити, але відповідати краще в особисті повідомлення, ПОВАЖАЙТЕ УЧАСНИКІВ СПІЛЬНОТИ, і пам’ятайте, що ваше особисте спілкування на двох будуть читати всі учасники спільноти в повідомленнях про активність спільноти, або в пошті. А Ви впевнені що їм це треба і вони не відпишуться від спільноти через отакий їм не потрібний спам?
4. Тут, у нашому спілкуванні, ми напрацьовуємо те, з чого буде створюватись проект, а не обговорюватись все підряд, включно з усіма проблемами України, її місця в глобальному світі/кризі, чи ще якимось планетарними і вселенськими питаннями. Поважаємо час один-одного.

Є правила мережевого етикету, а що це ...

Мережевий етикет (нетикет - неологізм, є злиттям слів «мережа» (англ. net) і «етикет») - правила поведінки, спілкування в Мережі, традиції і культура інтернет-спільноти, яких дотримується більшість. стаття з вікіпедії. http://uk.wikipedia.org/wiki/Нетикет
Пам’ятайте - Найчастіше під явним порушенням етикету розуміють образи і перехід на особистості, зловмисний відхід від тем (офтопіків), рекламу і саморекламу. Також цілком ймовірно під порушенням нетикету можуть підпадають наклеп та інша зловмисна дезінформація (обман) або плагіат.
І невелике доповнення - образлива риторика , що містить всі ознаки будь якого різновиду ксенофобії буде видалятися, а автори таких коментарів і постів будуть банитися і видалятися зі спільноти без попередження і без права на повернення, тому краще 100 разів подумати перш ніж робити, будь- що з переліченого нижче.
Для довідки:
Види ксенофобії
Расова ксенофобія
Класова ксенофобія
Етнічна ксенофобія
Цивілізаційна ксенофобія
Політична ксенофобія

http://uk.wikipedia.org/wiki/Ксенофобія
Всім приємного і продуктивного спілкування!

Оновлення. Група є закритою, тому що в перший тиждень, коли групу було створено як робочу, група дуже швидко набрала кількість учасників, за якої Фейсбук не дозволяє змінити налаштування.
Усі хто бажає долучитись до команди СПІЛЬНОБАЧЕННЯ, має їдеї як і що створити може приєднатись до нас http://spilno.tv/joiningtheteam

Усім удачі і гарного настрою! Творімо разом!