Internetinio Verslo Akademija

Sveiki atvykę į IVA (Internetinio Verslo Akademijos) grupę.

Či...a mes dalinamės savo patirtimi ir naujienomis, bei atsakome į visus iškilusius klausimus.

Prieš užduodant klausimą šioje grupėje, pasižiūrėkite į D.U.K. (Dažniausiai Užduodami Klausimai) puslapį, galbūt jūsų klausimas jau yra tsakytas!
==> http://duk.ivakademija.lt/ <==


Grupės taisyklės: jų nėra daug ir pagrindinės, kurių reikia laikytis yra surašytos grupės nuotraukoje, puslapio viršuje.


1. GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA - kopijuoti ir platinti, bet kokią informaciją paskelbtą šioje grupėje! (ši grupė yra uždara grupė)
Asmuo, kuris kopijuos ir platins informaciją negavus administracijos leidimo, bus PAŠALINTAS IŠ GRUPĖS VISAM LAIKUI!


2. PRAŠOME NETERŠTI šios grupės savo produktų, paslaugų, programų, įmonių ar kitų nuorodų reklama! Šio pobūdžio žinutės bus ištrintos ir jas patalpinęs grupės narys bus PAŠALINTAS IŠ GRUPĖS VISAM LAIKUI!


3. Šioje grupėje bus toleruojamas tik POZITYVAS!!!
JOKIO SKUNDIMOSI IR INKŠTIMO, kad gyvenimas ne mielas ir jums viskas blogai ir t.t. ir t.t.... TAI VISIŠKAI NIEKAM NENAUDINGA IR NEPADEDA PASIEKTI NORIMŲ REZULTATŲ! Tokio pobūdžio žinutės bus laikomos kaip ŠLAMŠTAS ir ištrintos, o ją patalpinęs grupės narys bus įspėtas!


4. Jeigu norite geresnių rezultatų, užduokite konkrečius klausimus. Patarkite ir padėkite kitiems grupės nariams.


5. SVARBIAUSIA ŠIOS GRUPĖS TAISYKLĖ!!!
==> ŠVĘSKITE SAVO PERGALES! <<== Nesvarbu, ar jos didelės ar mažos! Mes norime apie tai išgirsti!!!


6. Jeigu nesate įsitikinę, ar jūsų norimos patalpinti žinutė turinys yra tinkamas šiai grupei, SUSISIEKITE SU VIENU IŠ ŠIOS GRUPĖS ADMINISTRATORIŲ ir pasiklauskite.


7. Padėkite mums išlaikyti šią grupę švarią nuo šlamšto, jeigu pastebėjote šiai grupei netinkančias žinutes, praneškite apie jas administratoriui ir jos bus pašalintos.