Inzerce / Advertising

Volná Inzerce všeho možného :)
Před Vaší inzercí zde, si prosíme přečtěte Pravidla skupiny, abychom předešli zbytečným konfliktním situacím
Pravidla našich skupin:
1.Nevkládejte 3 a více inzeráty za sebou. Maximum jsou dva po sobě, a to každý jiný ! Také reklamy na jiné podobné inzertní skupiny a weby nebudou tolerovány !!! A to ani když jsou zamaskovány v inzerátu Jejich zadavatel bude IHNED ODSTRANĚN ze skupiny !
2.
Protože se zde neustále najdou různí "mírně" řečeno "vykukové" , kteří si přidají pod svůj inzerát dva a více komentářů (takže v podstatě "vytapetují" půlku zdi ), upozorňujeme je, že tolerujeme jen jeden komentář pod svůj inzerát od každého zadávajícího !!! Zbytek bude neprodleně odmazán !!! Po druhém vymazání bude dotyčný inzerent ODSTRANĚN ze skupiny !!!
3.
V neposlední řadě Vás prosíme, nezadávejte Váš inzerát jako komentář pod inzerát jiného účastníka !!! Nebude tolerováno a inzerát ihned smazán ! Po případném opakování, bude dotyčný člen ODSTRANĚN ze skupiny !
4.
Samozřejmě platí zákaz propagace porna, politiky, extremismu apod. Také vzájemné napadání, urážení, vulgarismy nebudou tolerovány; pokud o nabízenou věc, službu nemáte zájem, zdržte se prosíme, nejapných komentářů ! Nebudeme je tolerovat , stejně tak jako vyložené SCAMY a PODVODY !!!
Tato pravidla platí i pro naše další 4 skupiny a to Práce přes internet (2x), Přidej si koho chceš, Inzerce/reklama.
Bohužel, někteří jsou stále nepoučitelní a jsou tedy zbytečně ODSTRAŃOVÁNI IHNED !!!!
5.
Přísný zákaz psaní komentářů prodejcům pod fotografie nebo jejich inzeráty komentáře typu ,,tam je to levnější" apod. !!! Na takové komentáře není nikdo zvědavý , jistě včetně Vás, pokud něco nabízíte ;) Takže nevhodné, zbytečné komentáře mažeme včetně jejich autora IHNED !

Volně inzerovat můžete v těchto našich skupinách:
1. https://www.facebook.com/groups/Inzerce/
2. https://www.facebook.com/groups/377446522278770/
3. https://www.facebook.com/groups/Pracepresnet/
4. https://www.facebook.com/groups/553319094724709/
5. https://www.facebook.com/groups/393729357410736/

a také na našem FB webu zde : https://www.facebook.com/pages/pracepresnetcz/185998008120048
kde budeme rádi za Váš like (y) nebo případné Sdílnutí ♥