Joniškio turgus

Sveiki atvykę į Joniškio turgų.

• Joniškio turguje talpinami: darbo pasiūlymai bei paieškos, skelbimai apie asmeniniam naudojimui skirtų daiktų, objektų pardavimą , pirkimą, keitimą, dovanojimą, prašymą dovanoti.

• Joniškio turgus yra viešoji erdvė, prašome gerbti kitus vartotojus, nekurstyti homofobijos, rasizmo bei tautinės diskriminacijos.

↓ Taisyklės

1. Skelbime būtina nurodyti daikto kainą, pasirinktinai kontaktinius duomenis.
2. Skelbimas talpinamas ir priverstinai pakeliamas į puslapio viršų gali būti tik vieną kartą per parą.
3. Draudžiami komercinės veiklos skelbimai, kurie nėra susiję su Joniškio miestu ar rajonu.
4. Draudžiama talpinti keletą skelbimu vienu metu. Parduodant keletą daiktu, skelbimas talpinamas įkeliant visas nuotraukas prie kiekvienos atskirai talpinant aprašymą bei kontaktiniais duomenimis.
5. NEPRIIMAMI SKELBIMAI APIE vaistus, alkoholinius gėrimus, tabako gaminius, narkotines medžiagas, benziną, ginklus, žmonių vidaus organus, automobilių dokumentus ir techninius pasus.
6. Skelbime draudžiama pateikti tikrovės neatitinkančią informaciją.
7. Patalpindamas skelbimą, vartotojas prisiima visą atsakomybę už jo turinio atitikimą taisyklių sąlygoms ir Lietuvos Respublikos teisės aktams. Skelbime pateikdamas duomenis vartotojas patvirtina ir garantuoja, kad pateikta informacija yra tikra, tiksli ir išsami.
8. Parduotos prekės skelbimas privalo būti ištrintas.
9. Draudžiama reklamuoti, skelbti informaciją, kurioje minimi su Tiekėju tiesiogiai ar netiesiogiai konkuruojantys tretieji asmenys arba jų prekės ir(ar) paslaugos.
10. Fotografijos privalo vaizduoti siūlomą objektą. Taip pat gali būti trinamos nuotraukos, kurios nevaizduoja skelbimo objekto, nuotraukose yra vaizduojami asmenys arba modifikuoti grafiniai vaizdai.
11. Skelbimai, neatitinkantys taisyklių, gali būti šalinami be išankstinio perspėjimo.