‫מאמות בכפר סבא‬

ברוכות הבאות לקבוצת "מאמות בכפר סבא"

הקבוצה נועדה לאפשר לנו להכיר אחת את השנייה טוב יותר, להתייעץ בנושאים שונים ולתת הזדמנות ליצור לעצמנו פה קהילה אמיתית בעיר.

הקבוצה נוצרה בראש ובראשונה על מנת לשמש מקום להתייעצויות, המלצות,תמיכה וקביעת מפגשים משותפים למאמות כפר סבאיות. על כן, אתן מתבקשות לשמור על חוקי הקבוצה שלהלן:

1.הפרסום ללא מילוי טופס פרסום אסור- אין להעלות פרסומות ופוסטים שיווקיים ללא מילוי הטופס ובחירת תאריך, על מנת לא להפוך את הקבוצה למדור שיווקי. פרסום שלא ימולא בטופס מראש, יימחק ללא מתן הודעה מוקדמת. הפרסום מיועד לעסקים של אמהות מכפר-סבא בלבד.
פרסום של גופים מסחריים גדולים שאינם אמהות מכפר סבא לא יתקבל ללא יצירת קשר עם מנהלות הקבוצה בפרטי ואישור בכתב למפרסם.

2. הגשת בקשה לפרסום של אמהות הקבוצה העצמאיות מחייבת מילוי מדוקדק של הטופס בלינק הזה: www.bit.ly/1f6keAA

לאחר מילוי הטופס אתן מפרסמות בעצמכן!!

3. מטפלות עד שני ילדים ובייביסיטריות יכולות להמשיך לפרסם עצמן ללא הגשת בקשה כשירות למאמות בקבוצה.

4. אנא הקפידו שלא להעלות המלצות על נותני שירותים כפוסט נפרד בקבוצה.לצערנו זה פתח לפרסום ללא אישור. בהחלט ניתן ורצוי להגיב לפוסטים של אחרות המבקשות המלצות בקבוצה ולהמליץ להן על עסקים ובעלי מקצוע שונים.

5. מודעות יד 2 ולמסירה- מדי שבוע יעלה בקבוצה שרשור יד 2 דירות וחפצים למסירה, מי שמעוניינת לפרסם מודעות מסוג זה תוכל לעשות זאת בשרשור המיועד לכך בלבד ולא כפוסט נפרד.

6. הבהרה חשובה: על מנת לשמור על הקבוצה כמקום ייחודי לאימהות צעירות בלבד המאפשר שיתוף ופתיחות מלאה ומקסימום אינטימיות אפשרית, אנחנו עושות כמיטב יכולתנו על מנת לסנן את הבקשות ולצרף רק אמהות לילדים בגילאי 0-16, אנא הבנתכן. בנוסף, נא לא לצרף לפה גברים .

תודה ותיהנו!
סתיו ושלי

*כל הזכויות על המותג "מאמות בכפר סבא" שמורות

כתבו עלינו: http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-4316751,00.html
וגם כאן בעמוד 44: http://www.local.co.il/images/cities/3/3_1225.pdf