Noriu fotografuotis

Sukurkite savo vardo albumą su 5-10 savo nuotraukų skiltyje "Nuo...traukos". Daugiau nuotraukų galėsite parodyti susidomėjusiam fotografui. Svarbiausia, nepamiršti prie albumo nurodyti atsakymus į 6 klausimus:

1. Vardas
2. Amžius
3. Miestas
4. Ūgis, cm / apimtys (nebūtina)
5. Galimybė apsinuoginti - Taip/Ne arba Papildomas komentaras
6. El. paštas / telefonas / tiesioginis link'as į FB anketą

Fotografų patogumo dėlei albumo pavadinime, šalia savo vardo galite nurodyti ir miestą.

Taip pat, neturintys daug savo nuotraukų, gali vieną savo nuotraukėlę kelti tiesiai ant grupės sienos, tačiau taip fotografams bus sunkiau rasti Jus sraute praėjus daugiau laiko. Tik nepamirštam savo rakto į sėkmę - atsakymo į 6 klausimus :)

MINI taisyklės:

1. Visi grupės "postai" patenka į viešumą tik praėję administratoriaus patvirtinimą. Dėl to kentės operatyvumas, bet visiškai nebebus spam'o. Galbūt vėliau tai panaikinsime, įpratinę žmones nekelti bet ko.

2. Mieli fotografai ir modeliai, nuo šiol nuorodą į savo bendro darbo rezultatus kelkite ne ant grupės sienos, bet PO MODELIO ALBUMU (jeigu modelis neturi tokio, tai po jo nuotrauka), komentaruose.

Taip pat:
- Komentaruose prašau nenukrypti nuo temos.
- Nuotraukų prašau nevertinti ir jų kokybės/idėjos nekritikuoti. (tam yra Efoto.lt bei fotokūdra.lt. Čia puslapis skirtas TIK tam, kad modelis rastų fotografą, o fotografas modelį)
- Reklaminio turinio pranešimai trinami, o jų autoriai baninami
- Komentuodami neįžeidinėjame kitų, nesikeikiame, gerbiame kitus grupės narius
- Administratorius visada teisus :)

Produktyvaus bendradarbiavimo! :)

Sėkmės!