Doradcy Rynku Nieruchomości, pośrednicy, zarządcy, rzeczoznawcy majątkowi

UWAGA. Przeczytaj jak jest w naszej Grupie.

Witamy w Grupie specjalistów, zainteresowanych rynkiem nieruchomości i nieruchomościami w ogóle. Doradców Rynku Nieruchomości, Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Rzeczoznawców Majątkowych, Zarządców Nieruchomości, Notariuszy, Architektów, Geodetów i innych specjalistów rynku nieruchomości a także inwestorów i interesujących się nieruchomościami. (y)

Informacja techniczna. Aby ustawić przychodzące powiadomienia z Grupy (bo ilość ich jest z uwagi na wiele postów duża) trzeba nacisnąć "POWIADOMIENIA" a następnie "USTAWIENIA" a następnie wyłączyć maile albo zmienić ich częstotliwość.

Teraz o Grupie. Do Grupy zapraszamy specjalistów rynku nieruchomości; pośredników w obrocie nieruchomościami, rzeczoznawców majątkowych, zarządców nieruchomości i innych specjalistów obsługujących rynek nieruchomości. Zapraszamy doradców rynku nieruchomości. Zapraszamy notariuszy, architektów, projektantów wnętrz, geodetów, oczywiście mile widziani inwestorzy działający na rynku nieruchomości, deweloperzy ...

Uczestnik może polecić do Grupy swojego znajomego z rynku nieruchomości. Jeśli polecasz kogoś to niech to będzie osoba, która potrafi przestrzegać obowiązujące w Grupie zasady.

Zapraszamy do publikowania postów z zakresu rynku nieruchomości. Grupa to nasze FORUM RYNKU NIERUCHOMOŚCI. Uprzejmie prosimy o nie publikowanie ofert nieruchomości, ofert ruchomości, ofert usług i innych. Grupa to nie miejsce na partyjne walki, agitacje polityczne, międzyorganizacyjne niesnaski czy personalne ataki. Grupa to nie słup ogłoszeniowy. Grupa to miejsce merytorycznej dyskusji. Tu dyskutujemy na temat szeroko rozumianego rynku nieruchomości i uczymy się nawzajem od siebie.

Dyskutujemy z szacunkiem do siebie nawzajem. Masz ciekawy tekst, ciekawy link, sam chcesz coś przekazać - umieść to w naszej Grupie. Masz swoją opinię, swoje zdanie - napisz.

Uwaga w Grupie obowiązują zwyczajne reguły relacji międzyludzkich. Jeśli ktoś sobie tego nie życzy nie zwracamy się per Ty. W dyskusji nie atakujemy personalnie, nie atakujemy epitetami, ani w sposób mogący urazić drugą osobę. Uwaga nie tolerujemy anonimowych lub fałszywych profili.

Kto powyższego nie spełnia nie nadaje się do tej Grupy - nie będzie do Grupy przyjęty bądź zostanie z niej usunięty. W Grupie nie każdy może być.