SPRZEDAM / KUPIĘ / ZAMIENIĘ SZCZECIN Ogłoszenia 24h

Zamieszczaj swoje oferty, sprzedaj niepotrzebne Ci już przedmioty, wymieniaj je na inne lub po prostu oddaj nowemu właścicielowi ! i to wszystko w Szczecinie

Informujemy że ogłoszenia które są zamieszczane bez cen w ogłoszeniu będą wraz z autorami ogłoszenia automatycznie wyrzucani.


PRZECZYTAJ - WAŻNE!:
1. Strona jest niekomercyjna, dostępna dla wszystkich użytkowników serwisu facebook.com w celu wspomagania wymiany ich towarów lub usług.
2. Prosimy o wpisywanie przed swoim ogłoszeniami wyraźnego określenia typu swojej oferty!
SPRZEDAM:..........., KUPIĘ:.............,
ZAMIENIĘ:............, ODDAM:............
3. Należy wklejać "oferty" konkretnych przedmiotów, ewentualnie linka do strony z produktami.
4. grupa NIE jest platformą do umieszczania (reklamowania) sklepów internetowych, stron typu "fanpage" oraz innych form prezentacji przedmiotów na sprzedaż, zarówno firm jak i osób prywatnych!

Powyższe zasady są dla nas, dla ogólnego porządku.
Stosując się - pomagasz sobie i innym!


Jednocześnie zaznacza się iż administrator grupy, nie czerpie zysków ani korzyści z przeprowadzanych tu transakcji,nie odpowiada za treść,słownictwo i styl przeprowadzanych negocjacji na PW bądź komunikatorach internetowych, nie ponosi odpowiedzialności prawnej za ewentualne wady jawne oraz ukryte wystawionego do licytacji sprzętu oraz NIE PONOSI ABSOLUTNIE ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI Z TEGO TYTUŁU