‫חולי תקליטים בישראל - התאחדו!‬

קבוצת חולי התקליטים פתוחה לדיון, החלפת דעות והודעות מיוחדות הקשורות לעולם התקליטים. אלו הם כללי ההתנהגות וחוקי הקבוצה.
1. כללי התנהגות כלליים: אין לקלל או להעליב בקבוצה. כל פוסט או תגובה בסגנון לא הולם יגרמו להרחקת המפרסם.
2. מותר לכל חבר לפרסם עד שלושה פוסטים ביום כדי לא להציף את הקבוצה.
3. אסור לפרסם דברים שאינם קשורים לתקליטים, יש מספיק קבוצות פייסבוק שמתעסקות בתחומים מקבילים. כל דבר שאינו קשור מוגדר כספאם ויגרום להרחקת המפרסם.
4. כל פוסט למכירת תקליטים יכלול מחיר מדוייק לכל אחד מהתקליטים או לחילופין הודעה על מכירה פומבית (ע"ע סעיף 6 להלן), פוסטים ללא הסבר יימחקו.
5. בתגובה לפוסט של מכירת תקליטים אסור להציע אותו תקליט במחיר זול יותר ממה שהציע המפרסם. זה לא מוסרי ולא הוגן כלפי המפרסם.
6. מכירה פומבית תכלול מחיר התחלתי, סכום של כל העלאה, שעת סיום ודרכי איסוף לתקליט. מכירה פומבית תימשך לכל היותר 48 שעות (עם אפשרות להארכה של מספר דקות במקרה של הצעות שיוגשו סמוך למועד הסיום, לשיקול דעתו של המוכר, ובתנאי שציין זאת מראש) והמחיר ההתחלתי שלה יעמוד על 50 ש"ח לכל היותר. "מחיר שמירה" (מחיר שאם המכירה לא תגיע אליו המכירה תבוטל) אסור. לכל חבר קבוצה מותרת מכירה פומבית אחת בלבד במקביל.
7. לקבוצה לא יצורפו פרופילים החשודים כלא אמיתיים ע"י מנהלי הקבוצה או כאלו הבאים לפרסם ספאם.
8. אין לפרסם קישורים לקבוצות אחרות או עמודים אחרים באינטרנט (לא כולל אמאזון, איביי, דיקוגז, יוטיוב או כל אתר אחר שעוזר להציג מידע רלוונטי), אם מדובר במקרה חריג ניתן לפנות לאחד ממנהלי הקבוצה לפני הפרסום.
9. באחריותו של המוכר לבדוק מחיר שוק הגיוני לכל מוצר לפני הפרסום, מנהלי הקבוצה יתערבו במקרים של תמחור מופרז באופן קיצוני.
סעיף זה נוצר כדי להגן על אספנים בתחילת דרכם שאינם בקיאים במחירי השוק.
10. והכי חשוב - תהנו, תנו כבוד אחד לשני ותשמרו על תרבות שיחה.