www.adilcevaz13.com

GRUBUMUZ BİTLİS'İN İL VE İLÇELERİ OLMAK ÜZERE BÜTÜN İL SINIRLARINI KAPSAYAN EKONOMİK, SOSYAL, KÜLTÜREL VE ÇEVRESEL TANITIMINI YAPMAK, PROBLEMLERİ TESPİT EDİP, ÇÖZÜM ÖNERİLERİNDE BULUNMAK VE BİTLİS'İN SUYUNU İÇİP, HAVASINI TENEFFÜS EDİP, ORASI İÇİN "TOPRAĞIM, MEMLEKETİM" DİYEBİLENLERE BİR SOLUK OLMASI AMACIYLA KURULMUŞ VE AYNI ZAMANDA www.adilcevaz13.com SİTEMİZDE YAYINLANAN HABERLERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN OKUYUCULARIMIZA ULAŞTIRMAKTADIR.

BİZİ BİZ YAPAN DEĞERLERİMİZE SAHİP ÇIKARAK, DEĞERLERİMİZİN YAŞATILMASINA VE GELİŞMEYE DÖNÜK ÇALIŞMALARA KATKIDA BULUNUP, SESİNİZ OLMAKTIR AMACIMIZ...

BU GRUP www.adilcevaz13.com SİTEMİZİN SOSYAL PAYLAŞIM GRUBU OLUP, BU SAYFADA HEMŞEHRİLERİMİZİN BİRİ BİRİNDEN HABERDAR OLMALARI, TANIMALARI, DUYGU VE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞMASINA ARACILIK ETMEK ÜZERE AÇILMIŞTIR.

YAŞAM BİR YERDE BİR ŞEKİLDE SÜRERKEN BU GRUPTA KENDİNİZİ BABA OCAĞINDA HİSSEDEBİLECEĞİNİZ, KAYITSIZ ŞARTSIZ SİZİ KABULLENİP BAĞRINA BASACAK İNSANLARIN ARASINDA OLDUĞUNUZ DUYGUSUNU YAŞAYACAKSINIZ.

GRUP ÜYELERİNİN SANAL İLETİŞİMİN DOĞURDUĞU PROBLEMLERİ YAŞAMAMASI İÇİN,

- BİR BAŞKASINI RAHATSIZ EDECEK PAYLAŞIMLARDAN UZAK OLMANIZI ÖNEMLE RİCA EDERİZ.

-GRUBUMUZDA SİYASİ AYRIŞTIRMAYA NEDEN OLUCU, DİN, IRK VE DİĞER KUTSAL DEĞERLERİ RENCİDE EDİCİ, CİNSELLİK İÇEREN, KÜFÜR, ARGO VE YASALARCA SUÇ SAYILABİLECEK PAYLAŞIMLARA İZİN VERİLMEYECEKTİR.

-KİŞİLERE YÖNELİK SALDIRILARDAN, SUÇ SAYILABİLECEK VE HER TÜRLÜ PAYLAŞIMDAN PAYLAŞIMI YAPAN SORUMLUDUR.

-PAYLAŞIMLARDAN DOLAYI GRUP SORUMLU TUTULAMAZ.

TÜM ÜYELERİMİZİN GEREKEN HASSASİYETİ GÖSTERECEĞİNE İNANCIMIZ TAMDIR.


SEVGİ VE SAYGILARIMIZLA...

www.adilcevaz13.com
BİZİ TAKİP EDİN GELİŞMELERDEN İLK SİZİN HABERİNİZ OLSUN...