‫از آفرینندگان خوشی های کوچک تشکر میکنم‬

لطفا قوانین گروه را مرور کنید:

1. همه پستهامون تشکر از خوشی داش...ته باشن. فرمتش هست:
از...تشکر میکنم...به خاطر...(لطفا دلیل تشکرهاتون رو بنویسید). یادمون باشه تشکر خالی کافی نیست. خوشی هم باید داشته باشه.
2. پستها شاد و مثبت باشن. نوشته هایی مثل "من هیچ چیز برای تشکر ندارم" و یا "زندگی خیلی مزخرفه" یا پستهای تنفر آمیز مثل "از همه ... متنفرم" اصلا خوب نیست. اگر بحث یا درددل دارید لطفا در گروه "بحث و درد دل" پست کنید.
3. پستهامون تجربه های شخصی باشن و یا خاص باشن. اگر خوشی شما فیلم یا آهنگی است که تجربه شخصی نیست لطفا در گروه خوشی های متفرقه پست کنید.
4. از پستها و عکسهای نصیحت خودداری کنیم.
5. تبلیغات تجارتی مجاز نیست.
6. کامنتها: اگر از پستی خوشمون نمیاد رد شیم بریم پست بعدی. به اندازه کافی پست هست که چیزی رو که دوست داریم پیدا کنیم. زیر کامنتها اصلا با نویسنده و یا اعضای دیگه مخالفت نکنیم و ضد حال نزنیم. کامنتهایی مثل "چقدر لوس بود"..."خب که چی"..."زیاد بود نخوندم"...و ضد حالهای دیگر خیلی زشت هستند و تو ذوق نویسنده میزنن. اگر مشکلی هست که واقعا نمی تونیم از پستی بگذریم لطفا برای یکی از ادمین ها مسیج بزنید.
8. از پیامهای خیلی شخصی به هم خودداری کنیم. "جواد یادته اکبر چه باحال بود؟"
9. تقریبا هر شب به وقت ایران یه موضوع پیشنهادی داریم. احتیاجی نیست که لزوما در مورد موضوع شب بنویسیم. تشکر از موضوعهای دیگه هم خوبه. فقط یک پیشنهاده.
10. از پستهای تفرقه انداز تا جایی که ممکنه دوری کنیم. پستهای جنسیتی (زن و مرد)...پستهای (مجرد و متاهل)...پستهای (مذهبی و غیر مذهبی)...(استقلال و پرسپولیس)...معمولا باعث اختلاف...دو دستگی و جر و بحث میشن.
11. تشکر از اعمال خوب خود آزاده. اگر کاری کردید که مثبت بوده و عملی بوده که باعث پیشرفت در زندگی شما یا اطرافیانتون شده و یا تحول مثبتی در زندگی خودتون یا دیگران ایجاد کرده حتما از خودتون تشکر کنید. لطفا از چیزهایی که نقشی درش نداشتید مثل قد و قیافه و شکل و شمایل تشکر نکنید.
12. پستهای نظرسنجی...مسابقه...سوالهای عمومی از کاربران...پیدا کردن اسم بچه...دعا و شفا برای مریضان...تولدها...لطفا در گروه "درخواستها" پست کنید.
13. لطفا از پستهای "چندش آور" دوری کنیم...خیلی ها ممکنه وقتی پست شما رو می بینن سر غذا باشن و یا تا یک هفته حالشون بد بشه. هزاران بار عکس سوسک دیدیم و خوشی نداشته.
14. پستهای تحریک آمیز: از پستهایی که دیگر اعضا را خواسته یا ناخواسته مورد اذیت و آزار قرار میدهند و باعث واکنشهای منفی میشوند دوری کنیم. پستهایی مثل: "تشکر میکنم از دوستم که گربه آزاری میکرد".
15. پستهایی که در مورد تمسخر افراد در جمع هست نگذاریم. مثلا شخصی تو اتوبوس به فردی چیزی گفت و همه خندیدن...البته شوخی های دوست با دوست خوبه ها ولی مقوله تمسخر با مرام این گروه جور در نمیاد. See More