Aktorstwo /Film/ Teatr

Grupa poświęcona aktorstwu, filmowi i teatrowi. Nie oznacza to, że jest to grupa jedynie ogłoszeń luźno związanych z aktorstwem, szczególnie ogłoszeń płatnych, które nie niosą w sobie innej treści niż reklamowa.

Jest to grupa dla osób zainteresowanych i zajmujących się dziedzinami wymienionymi w nazwie. Dlatego tutaj należy wymieniać się wiedzą, opiniami i doświadczeniami, a nie prowadzić działalność gospodarczą. Proszę tę grupę traktować raczej jak miejsce spotkania i dyskusji niż jednokierunkowej komunikacji do rynku zbytu.

Ogłoszenia dotyczące komercyjnej działalności nie są zakazane, ale nie mogą stanowić jedynej aktywności w grupie.

Oferty pracy powinny zawierać informacje potrzebne aktorom/aktorkom, czyli: opis projektu, wynagrodzenie, miejsce, czas realizacji i o kosztach. Ogłoszenia typu 'szukam' lub 'proszę pomóc mi spełnić marzenia' pasują do osobistych profili i blogów. Na tej grupie proszę szanować cudzą pracę i czas. Proszę pamiętać, że piszą Państwo do obcych osób, nie do rodziny, przyjaciół, czy kolegów ze szkoły. Jeśli nie mają Państwo czasu napisać dobrego ogłoszenia, to nie ma też powodu, żeby ono tu było.

Ogłoszenia o warsztatach, kursach i lekcjach, powinny zawierać cenę i informacje o umiejętnościach i doświadczeniu osób prowadzących oraz o celu i metodzie nauki.

Lakoniczne i niejednoznaczne notki typu 'zapraszam na mój funpage', 'więcej info na priv' i wklejanie linków bez opisu, do czego prowadzą nie spełniają wymagań tej grupy.

Polecam inne grupy, które w swoim założeniu publikują ogłoszenia:

https://www.facebook.com/groups/330186617038046/
https://www.facebook.com/groups/250837941612067/
https://www.facebook.com/groups/126852314050172/
https://www.facebook.com/groups/praca.w.kulturze/
https://www.facebook.com/groups/276067782495316/
https://www.facebook.com/groups/aktorskarobota/
https://www.facebook.com/groups/pracawfilmie/
https://www.facebook.com/groups/pracafilmtv/

a także:
https://www.facebook.com/groups/218476795026785

Profile osób i instytucji, które publikują często i wyłącznie ogłoszenia komercyjne będą usuwane.