Arayüz Geliştiriciler

Arayüz geliştiricileri (Tasarımcılar ve Front-End Developerlar) arasında, uzmanlık alanlarının kapsadığı konularda yardımlaşma, fikir alışverişi, bilgi paylaşımı, yeni başlayanları eğitmek, doğruları göstermek/öğretmek amaçlarıyla kurulmuş olan Arayüz Geliştiriciler grubuna ileti göndermeden önce veya grubu daha verimli kullanmak için aşağıdaki rehberi okumanız önemlidir.

-------------------------

Gruba gönderilen iletiler aşağıdaki etiketlerden en az birini içermek zorundadır, ayrıca bağlantı içeren iletilerde açıklama yapılması zorunludur. Kriterlere uymayan veya teknik yeterlilik taşımayan içerikler onaylanmayacaktır.

#adamlaryapiyor #araclar #egitim #etkinlik +
#soru: Teknik içerikli sorularınız için kullanabilirsiniz. Lütfen sorularınızda ilgili kod grubunu direk olarak yapıştırmayınız, jsfiddle.net veya codepen.io gibi siteler üzerinden demo oluşturup linkini paylaşınız.
#isilani: Sadece arayüz geliştiricileri hedefleyen ilanlar paylaşılabilir. Örnek ilan: https://www.facebook.com/groups/devhref/doc/479732572094867/

-------------------------

Eleştiri almak veya görüş alışverişinde bulunmak istediğiniz iletilirinizi http://fb.com/groups/arayuzerelestiri grubumuzda paylaşabilirsiniz.

-------------------------

Grup sohbet platformu:
http://www.arayuzer.com/sohbet

-------------------------

Geriye dönük iletileri görmek, pinlemek, arama yapmak, bir üyenin gönderdiği tüm iletileri görmek, etiketlere göre özel listeleme yapmak, gruba site üzerinden ileti göndermek yada mevcut iletilere yorum yapmak için http://www.arayuzer.com/ 'u kullanabilirsiniz.

-------------------------

Teşekkürler.