ARTI POZİTİF ENERJİ KİŞİSEL GELİŞİM

ARTI POZİTİF KİŞİSEL GELİŞİM VE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
küçük umutları büyük hayallere dönüştüren, öğreten, yepyeni bir "sen" ortaya çıkaran yaşam sevgisidir. Bizimle sevgilerin en güzelini yaşamaya ne dersin? Bir olmaya, çok olmaya, hayatin inişli çıkışlı tüm yollarını büyük umutlarla aşmaya var mısın?
Uzaktan bakıp seyretmek yerine, çaresiz kalmak yerine bizimle kendine güvenmeye hazır mısın? Biz bir aileyiz.Hepimiz uzak diyarlardan gelip bulduk birbirimizi.Sen de bizimle uzakları yakın etmeye, koşulsuz sevmeye, gülümsemeye, şükürle bütün bedenine bizimle şifa vermeye niyet eder misin?
Çünkü bu niyet en güzel niyetin olacak. Hayatın güzelliklerine yeniden şahit olacak ve gerçek benliğine doğru yol alacaksın..
Sen olacaksın, dengede kalacaksın, her yeni gün bir mucize ile karşılasacaksın. Çünkü biz ARTI POZİTİFİZ Hayatı yeniden "yaşatan" Gerçekleşen düşlerin kahramanı yepyeni bir "Yaşam Öğretisiyiz." Öğretilerimiz her insana bir ışık misali yansımakta.
Bu ışıkla gönül kapımızdan içeri giren herkes geçmişinden arınıp, geleceğine umutla bakmakta.
Haydi gel ve bizimle yeniden "Yaşat Kendini!" Unut bütün kaybedişleri ve yeniden gör sonsuza dek hayatın bütün güzelliklerini!

Neden Buradayım
• Hayat yolculuğunuzda kendinizi yalnız hissetmemeniz için , size uzanan bir el olmak için buradayım.
• Gerek 41 yıllık yaşam tecrübemle, gerek edindiğim bilgi dağarcığımla size faydalı bir yol arkadaşı olmak için buradayım.
• Sizi motive etmek ve içinizdeki gücü beraberce çıkarmak için buradayım.
• Samimi, içten, çekinmeden konuşabileceğiniz Abiniz ,Kardeşiniz, Arkadaşınız olmak için buradayım.
• İçinizdeki sizi bunaltan ama kimseye anlatmağa cesaret edemediğiniz , içinizde büyüttüğünüz ve sonuçta sizde sorun olan yaşanmışlıklarınızı üstünüzden atmanız için buradayım.
• Birlikte beyin fırtınası yaparak sizin için doğru yolu, mutluluğu, huzuru nasıl bulacağınıza karar vermeniz için buradayım.
• İnsan bulunduğu noktadan olayların tümünü göremez, görmek için yukarıdan kuş bakışı bakarak büyük resmi görebilir. İşte ben de tam o noktada bulunmak için buradayım.
• Her yaş, her mevkii, cinsiyet , din, ırk ve medeni durumda tüm tanışmak ve sonucunda danışmak isteyenler için buradayım.
HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM...
♥ Işık