Bissev İstanbul Bisiklet Grubu

* BİSSEV Bisiklet Grubu, bisiklet ve diğer doğa sporlarıyla ilgili olup, bu konulardaki, etkinlik, bilgilendirme, eğitim vb. içerikli paylaşımlarınıza açıktır.
* Grupta yazılan mesajlardan ve paylaşımlardan tamamen yazan grup üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı grubumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez.
* T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar grubumuzda paylaşılamaz.
* Topluluklar, etnik kökenler hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar/mesajlar yazılamaz.
* Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; siyasi içerikli yazı ve mesajlar paylaşmak yasaktır.
* Bisiklet ve doğa sporları ile ilgili ticari olmayan siteler hariç, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack, warez ve benzeri sitelerin tanıtımı yasaktır.
* Grup yöneticileri kurallara uymayan mesajları değiştirme ve silme hakkına sahiptir.
* Grup kurallarına uymayan üyeler yöneticiler tarafından uyarılır, davranışın tekrarında grubumuzdan kayıtları silinir.
* Grup kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı grup yöneticilerince her zaman saklı olmakla birlikte, grup üyeleri, grup kuralları için önerilerde bulunabilirler.
* Gruba üye olan herkes, bu kuralları kabul etmiş sayılır.