Boğaziçi Üniversitesi

Boğaziçi Üniversitesi Grubu'nda, Boğaziçi ve Boğaziçililer ile ilgili her türlü paylaşımı yapabilir, aklınıza takılanları sorabilir, güncel bilgileri takip edebilir ve Boğaziçililer ile iletişime geçebilirsiniz.Boğaziçi Üniversitesi Grubu'nda yer alıyorsanız, başka gruplarda vakit kaybetmenize hiç gerek yok. Soracağınız soruya ya da danışacağınız konuya, hızla ve itinayla cevap verileceğinden şüpheniz olmasın.

* Grup içerisinde hiçbir şekilde reklama ve spam içeriğe izin verilmemekte, sadece ve sadece Boğaziçi Üniversitesi ile ilgili ve Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerini ilgilendiren paylaşımlara izin verilmektedir.

(Grup içerisinde reklam yapmak gruptan atılmanız, hatta engellenmenizle sonuçlanır. Kulüp etkinliklerinin tanıtımı reklama girmez, ama sık sık paylaşılması da spame gireceğinden gerekli durumlarda son paylaşılan post kaldırılır. Bilginize...)

** Boğaziçili değilseniz ve grubumuza katılmak istiyorsanız, katılma nedeninizi lütfen https://www.facebook.com/okckilinc profiline mesaj atarak iletiniz.

Boğaziçi Üniversitesi Grubu
http://www.facebook.com/groups/bogaziciuni/