BORSA SİHİRBAZI

YASAL UYARI:
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Bu sayfalar ve sayfalara bağlı grupları ziyaret eden, duvarlara yazı yazan , okuyan , yorumlayan herkes sermaye piyasası araçları ile yapacağı tüm işlemleri, sayfadaki yorumların, grafiklerin, yazıların veya paylaşımların etkisi altında kalmadan kendi iradesi ile yaptığını kabul ettiğini , hiç kimseye sorumluluk yükleyemeyeceğini peşinen kabul etmiş sayılır.

Yapacağı yatrıımlar dan sonra uğrayacağı kayıp, zarar , kar veya getirilerin kendi iradesi ile olduğunu kabul eder, sonuçlardan kimseyi mesul tutamaz.

SAYFALARIMIZDAKİ YORUM VE YAZILARIN HİÇ BİRİSİ "YÖNLENDİRİCİ NİTELİK VE TAVSİYELER " KAPSAMINDA DEĞİLDİR.