CHP Gruplar Birliği

Yeni üyelerimiz;
HOŞ GELDİNİZ LÜTFEN OKUYUNUZ

Grubumuz; Atatürk ilke ve devrimleri ışığında kurulmuş bir adrestir.

Grup Paylaşımları saat 10:00 - 24:00 de arasında olacaktır.

Grupta sakıncalı paylaşım ve durumlar
1. 5 kelimeyi aşan büyük harfe kullanılan başlık ve yorumlar,
2. Herhangi bir yerinde Link bulunan paylaşımlar,
3. Link ile yorum yazmak,
4. Kişisel fotoğraflarını kullanarak reklam yapanlar ve isim yazılı olan diğerleri Paylaşılmaz.
5. “Günaydın, İyi akşamlar, iyi geceler ve hayırlı Cuma” dilekleri, Gerçek dışı ya da söylenti olduğu söylenen veya yalan olan haberler, Oynama yapılan fotoğraflar
6. Her türlü din amaçlı müzikli ya da yazılı yayınlar ile Türk, Kürt, Arnavut, Çerkez, Gürcü, Boşnak, Arap, Ermeni, Alevi, Sünni ve Mezhep konulu reklamı amaçlı paylaşımlar.
7. Paylaşımların altında sohbet edip hak hatır sormak, çapkınlık yapmak ve küfür etmek

Grupta paylaşımdan daha çok paylaşımlara yapılan yorumlara değer vermekteyiz. "İnsan olabilmenin ve İnsanca yaşamanın" gereği olarak toplum kurallarına uyulması isteğimizdir.

Tam ve Bağımsız bir Türkiye olabilmek adına emperyalizm karşıtı duruştan aynı zamanda İnsan Hakları savunuculuğundan, kişilerin birbirlerinin haklarını gasp etmelerine, Cumhuriyetçilik, Laiklik, Kemalistlik, Halkçılık, Demokratlık, Devrimcilik, Özgürlük ilkelerinden asla taviz verilmeyecektir.

KURAL DIŞI PAYLAŞIMLAR SİLİNİR

Mustafa, Kemal, Türk, Atatürk ve Türkiye sözcüklerini küçük harfle başlayarak saygısız davranmayı asla kabul etmiyoruz. Karakter yapısı kavgacı, çevresine rahatsızlık veren uyumsuz insanlar, İnsanları kullanmak isteyenler, Çıkarları için her yolu deneyenler, Saçma konuşanlar, Kendini gelişime kapatanlar, Anlayışsız ve Saltanatı savunanların burada yeri olamaz.

İşte bu koşullarda büyümeyi ve kaliteli insanlar ile bir arada bulunmayı arzulayan özel bir adres olmanın getirdiği ve sizlerinde grubumuzu beğenerek üye eklemeleri en büyük avantajımız olmaktadır.

İyi, güzel paylaşım, yorumlarda Atatürkçü düşünce de yobazlara karşı bulunan siyasi partilerin eleştirilmediği bir ortamda Atatürkçü düşüncede birlikte olmayı dileriz.

Sizlerden ricamız

LİNK ADRESİ OLMADAN PAYLAŞMAK İÇİN; Paylaşımın fotoğrafı açıldıktan sonra link adresini silip üst yazıyı yazıp paylaşınız.

Mustafa Kemal Atatürk'ü sevmeyenler asla dostumuz olamazlar.
Zaten Atatürk sevgisi dolu olmayanlar insan sevgisi olmadığından adam gibi adam olmazlar

Cumhuriyet Halk Partisini eleştirmeyin demiyoruz. Elbette insan olarak et, kemik ve sinir sisteminden kurulu bir yapı hata yapabilir ve yapacaktır da ancak eleştirileriniz partimize yönelik değil partimizin daha iyi olması için ne gibi değişimlere uğraması gerektiğini anlaşılır ve kibar bir aksan ile yazar iseniz çok daha iyi olacaktır. Hiç kimsenin burada partiye hakaret hakkı yoktur ve olamazda.

Saygılarımızla
CHP Gruplar Birliği Yönetimi