Dursunbey Beyin Fırtınası Platformu

Dursunbey Beyin Fırtınası Platformu Gurup Kuralları

1. Dursunbey Beyin Fırtınası Platformu'nun Kuruluş Amacı Dursunbey ve Dursunbey'lilerin Yararına Konularda Fikir Üretmek, Fikir Alışverişinde Bulunmaktır.

2. Dursunbey Beyin Fırtınası Platformu'nda Yayınlanan Tüm Fikir ve Eserler 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Kapsamında Eser Sahibine Aittir, Eser Sahibinden İzin Alınmadıkça Kullanılamaz.

3. Dursunbey Beyin Fırtınası Platformu'na Katılan Herkes Düşüncelerini Düşünce Özgürlüğü Kapsamında Yazmakta Serbesttir.

4. Dursunbey Beyin Fırtınası Platformu'nda Hertürlü Yazı, Video, Fotoğraf, Etkinlik, Yorum, Yazan Yayınlıyan Yapan Düzenliyen Kişi Yada Kişilerin Sorumluluğundadır.

4. 1. Dursunbey Beyin Fırtınası Platformu'nda Kişiler Ve Kurumlar Hakkında Hakaret ve Küfür İçerikli Yazı, Video, Fotoğraf, Etkinlik, Yorum, Yazılamaz Yayınlanamaz Ve Yapılamaz Düzenlenemez.

4. 1. 1. Dursunbey Beyin Fırtınası Platformu'nda Kişiler ve Kurumlara Hakaret Sayılabilecek Her Türlü Yazı, Video, Fotoğraf, Etkinlik, Yorum, Dursunbey Özgür Düşünce Platformu Yöneticileri Tarafından Görüldüğü Anda Silinecektir ve Gerekli Görülen Hallerde Yasalar Çerçevesinde Gerekli Girişimlerde Bulunulacaktır.

5. Dursunbey Beyin Fırtınası Platformu'na Katılan Herkes Bu Kuralları Kabul Etmiş Sayılmaktadır.

5. 1. Eğer Dursunbey Beyin Fırtınası Platformu'nun Bu Kurallarının Kendisine Uymadığını Yada Kurallara Uymak İstemediğini Düşünen varsa Derhal Gurubu Terk Etmelidir.

6. Dursunbey Beyin Fırtınası Platformu'nda Dursunbey Yararına Olmayan Ticari Reklam Yasaktır.

6. 1. Bu Kurala Uymamakta Israr Eden Üyeler Dursunbey Beyin Fırtınası Platformu Gurubundan Uzaklaştırılacaktır.