‫חרם הכרחי‬

האם אי פעם ניסיתם למכור כלי רכב? בהתחלה המוכר מבקש מחיר מסויים אשר לרוב לא תואם לציפיות הקונים הפוטניצאליים ובחלוף הזמן יאלץ המוכר להוריד את המחיר המבוקש עד למחיר אשר מוסכם הן על המוכר והן על הקונה, על מנת שכלי הרכב יוכל להימכר.

קבוצת 'חרם הכרחי' נוצרה על מנת ליצור הקלה במעמסה הכלכלית העושקת שאנו נאלצים להתמודד עמה כל יום במדינת ישראל.
מטרתה הסופית של הקבוצה יכולה להסתכם בשתי מילים פשוטות: 'ירידת מחירים'.
דרך קבוצה זו ננסה לארגן החרמות מוצרים\שירותים\חברות\ספקים או כל הנוגע בנושאים אלו, אשר להם תמחיר גבוה ולא מוצדק (כדוגמת 'מילקי').
כלכלה הנה דבר אשר בנוי על ביקוש אל מול היצע, זאת אומרת, כשהביקוש יורד וההיצע נשאר זהה, המחירים יורדים!

כולנו מכירים את הטרנדים החדשים שתמיד מגיעים במחירים מופקעים, זאת בגלל הביקוש הרב שנוצר, כדוגמת האייפון, אך אם נוריד את הביקוש למוצרים מסוימים, נוכל לגרום למשווקים להגיע לעודפי ייצור גדולים, דבר אשר יכריח אותם להוריד מחירים משמעותית על מנת להיפטר מהמוצרים העודפים שהצטברו!

חרם של יום, אפילו חרם של שבוע, יגרום לעודפי ייצור בקנה מידה ענק!! דבר אשר בטוח ישפיע על רמות המחירים השונות!

אין בכוונת הקבוצה לגרום לחרם כולל או לחרם מתמשך אלא ל'מכה' רגעית שתגרום למפיצים\משווקים\יצרנים לפתוח עיניים ולהבין את מצב הכיס הישראלי!
כמו כן אין כוונה לפגוע בשום עסק ואין כוונה לשנות הרגלים, אנו לא נצא לכיכר להפגין ולא נכוון לפגיעה כלכלית במשק, אנו מכוונים לקראת הקלה כלכלית ומשמעותית!!!

איך תעבוד הקבוצה:
נמצא מוצר\שירות שמחירו מופקע ולא מוצדק, כמובן שהעניין ייבדק לעומק העניין מכיוון שאין אנו אותם עסקים ואין אנו יודעים כרגע מהן העלויות הנלוות לכל עסק, לאחר בדיקה זאת, נקרא ל'יום ללא X' ונראה איך הקסם מתחיל להשפיע.
השאיפה הסופית היא שעסקים לא ירצו שאפילו נחשוב להגיע אליהם ותתבצע ירידת מחירים עצמאית!

חברים, זוהי קבוצה אשר יכולה להיות חשובה מאוד בחברה הישראלית ובעלת השפעה רבה! אך עזרתכם פה נדרשת והכרחית!! עיזרו להפיץ את הקבוצה בקרב חבריכם, משפחתכם ומכריכם ואנא אנא אנא(!) צרו קשר במידה ויש לכם רעיונות או הצעות אשר יכולים לתרום ולהועיל לקבוצה על מנת שנשיג את המטרה שלשמה אנו חברים בקבוצה זו!

תודה רבה על ההשתתפות,
בתקווה להצלחה מסחררת ולחיים קלים יותר.
'חרם הכרחי'