İMKANSIZ AŞK

İMKANSIZ AŞK adlı GRUBUMUZA hoşgeldiniz.
♥╯Müzik╭♥╯ ╭♥╯Şiir╭♥╯Güzel söz ╭♥╯muhabbet╭♥╯ ╭♥╯Sohbet ╭♥╯

''SEVGİLİ ''İMKANSIZ AŞK' DOSTLARI: DİKKAT..!!!

1-SAYFAMIZ KESİNLİKLE HER HANGİ BİR SİYASİ ve POLİTİK SAYFA DEĞİLDİR.

2-SAYFAMIZ TAMAMEN SİZ SEVGİLİ DOSTLARIMIZA HİZMET VERMEK, SİZ SEVGİLİ DOSTLARIMIZIN ''İMKANSIZ AŞK'' HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ ve BİZLERDEN BEKLENTİLERİNİZİ, TALEPLERİNİZİ ÖĞRENMEK, KEYİFLİ ve DOSTANE BİR ŞEKİLDE VAKİT GEÇİREBİLMEK İÇİN KURULMUŞTUR.

3-SAYFAMIZDA HİÇ BİR DOSTUMUZUN SİYASİ, POLİTİK YAZILAR YAZMAMASI ve HERHANGİ BİR SİYASİ PAYLAŞIMDA BULUNULMAMASINI RİCA EDİYORUZ.

4-SAYFAMIZDAKİ DOSTLARIMIZIN YAPMIŞ OLDUKLARI PAYLAŞIM ve YORUMLAR ÜZERİNDEN KESİNLİKLE BİR BİRLERİNİ RAHATSIZ ETMEMELERİNİ, AHLAKİ SINIRLARI ve DEĞERLERİ ZEDELEMEMELERİNİ, BİRBİRLERİNE GELİŞİ GÜZEL ARKADAŞLIK, İSTEK, DÜRTME YOLLAMAMALARINI ve MESAJLAR YAZMAMALARINI, SAYGILI ve ÖLÇÜLÜ BİR ŞEKİLDE DAVRANMALARINI DİLİYORUZ.

5-SAYFAMIZDA Kİ BULUNACAĞINIZ PAYLAŞIM ve YORUMLARINIZ TAMAMEN SAYGIYI AŞMIYACAK ŞEKİLDE ve SEVİYELİ OLMALI.
KESİNLİKLE ve KESİNLİKLE HİÇ KİMSE; KİMSENİN KİŞİLİK HAKLARINI RENCİDE ETMEDEN, KİŞİLİK HAKLARINA SALDIRMADAN ve ZARAR VERMEDEN DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE PAYLAŞIM ve YORUMLARDA BULUNULURSA SEVİNİRİZ.

6-SAYFAMIZDA KESİNLİKLE ( KÜFÜRLÜ KONUŞMALAR, ARGO CÜMLELER ve CİNSEL İÇERİKLİ PAYLAŞIMLAR ) ve FARKLI YAKLAŞIMLAR YAPMAYINIZ.

7- ''İMKANSIZ AŞK'' SAYFASINDA HERKESİN BİRBİRİNE BİR AİLE OLARAK BAKMASINI ve DAVRANMASINI KESİNLİKLE AHLAKİ SINIRLARI ve DEĞERLERİ AŞMAMASINI, SAYGI ve SEVGİ ÇERÇEVESİ İÇERİSİNDE BULUNARAK DAVRANMASINI BEKLİYORUZ.

8-BU KURALARA UYMAYAN ARKADAŞLARIN BU SAYFADA YERİ YOKTUR ve SAYFADAN ÇIKARILACAKTIR.

( Not: SEVGİLİ ''İMKANSIZ AŞK'' DOSTLARI ŞİKAYETLERİNİZİ, İSTEK ve ÖNERİLERİNİZİ SAYFA YÖNETİCİLERİNE MUTLAKA İLETMENİZİ RİCA EDİYORUM.
Fatih SARIBAŞTANOGLU
SAYGILARIMLA...)