‫אוכל קדימה אוכל - מתכונים רשמים והמלצות‬

אוכל קדימה אוכל – קבוצת האוכל שלי שהוקמה מתוך אהבה לבישול אפייה ויצירה במטבח. הקבוצה הוקמה לפני שלוש שנים וחצי ומאז גדלה וחברו אליה רבים וטובים מקצוענים ואנשים עם אהבה למטבח. (31.5.2010)

בלוגרים מהשורה הראשונה, שפים וטבחים וקונדיטורים מעולים, וגם גולת הכותרת "מאמות" עם חדוות יצירה ואהבה לכל מה שקשור במטבח באפייה ובבישול ובכל טכניקה אפשרית.
במטרה ללמוד דברים חדשים לשתף מהיצירות שלנו וללמד אחרים ולהנות יחד מכל מה שהמטבח מזמן לנו.

הקפדתי בתחילה, לחלק את הקיר לקטגוריות על מנת שיהא קל למצוא דברים לפי סוגם והם נמצאים בקבצי הקבוצה – DOC . http://www.facebook.com/groups/food4us/files/
ישנם מס' דגשים עליהם אבקשכם להקפיד והנה הם כדלקמן:

1. תמונות אישיות שלכם בלבד ילוו במתכונים או בלינק לבלוג מהם הם לקוחים. תמונות ללא קישור או מתכון יוסרו הכוונה היא לחלוק ולא להוציא עיניים ולגרות.

2. קרדיט – כאשר אתם מעלים מתכון שלא שייך לכם בבקשה לציין מאין הוא לקוח – זכויות יוצרים וכבוד לאדם שטרח והמציא אותו. אופן ההעלאה יהיה בחינק אל המתכון עצמו - ולא העתקת המתכון והתמונה - דבר שמהווה הפרת זכויות יוצרים !!!

3. אין לפרסם – ביקורות המלצות לטוב ולרע על מסעדות או כל דבר אחר – יש לא מעט קבוצות לכך – כאן אנחנו מתעסקים ביצירה ועשייה ומתכונים שלנו ושל אחרים.

4. סדנאות – רצוי ואפילו מומלץ לפרסם כאן על מנת שהחברים יוכלו להתקדם וללמוד יותר.

5. חנויות או בתי עסק כגון – חנויות בשר או מוצרי אפייה או גבינות – ניתן לפרסם אבל וזה אבל גדול !!! בצרוף מתכונים או הסבר ליצירה מהחומר המפורסם שלהם...

אפשרויות חיפוש בקבוצה - הם באמצעות "זכוכית מגדלת" בתוך מלבן המלל רשמו את מבוקשכם לחצו על חיפוש או אנטר ואז תגיעו לכל פוסט שקשור ומכיל את המלל אותו ביקשתם לחפש - דבל קליק על המלל שנמצא מוביל לפוסט בעצמו

תודה לכולם שיהיה לנו נעים וטעים יחד והכי חשוב גם בתאבון.

פוסטים של פירסומות וביקורות על מסעדות וכדומה ימחקו באופן מיידי ואותו כנ"ל המפרסמים שלהם