Foreks Sinyalleri (Kaybedenler Kulübü)

Grup içerisinde kişiler doğru buldukları alış satış yönlü pozisyonlarını ve yorumlarını paylaşabilirler. Grup içinde veya grup dışında bu yorumları okuyan hiç kimse stratejisini paylaşan üye hakkında yasal bir işlem başlatma hakkına sahip olamaz. Tüm yatırımcılar kendi özgür ve hür iradesiyle işlem açmaktadır. Bu grubunu amacı parite, emtia ve cfd lerin yönü hakkında tartışmaların oldugu bir gruptur ve hiç bir grup üyesi bir başka üyeye şu seviyeden alım veya satım yap demez. Kişinin kendi işlem stratejisini paylaşması, bir başka üyenin buna göre hareket etmesini gerektirmez ve kendi kaybını stratejisini paylaşan üyeye mal edemez.

Hakaret içerikli ve rahatsız edici mesajlar gönderen üyeler gruptan atılırlar...

Grupta özellikle FX firmalarının reklam yapılmasına, robotların kullanımına ilişkin reklamlarının yapılmasına kesinlikle izin verilemeyecektir.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, Portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.