Fotografie / Photography

Fotografie / Photography | is fine art photographs, documentary, photojournalism, portraits, wildlife photographs, tourist snapshots, still life photographs and many more.

Fotografie / Photography | is a social group which connects people who love protography. You can share here your photos with photography friends. Photographers here to upload photos and sharing their photo trips and photography experiencies.

Fotografie / Photography | je skupina, která je určena pro všechny příznivce digitální barevné a černobílé fotografie. Ať už jste profesionálním, či amatérským fotografem, tak v této skupině můžete zveřejňovat a hodnotit si navzájem své fotografie. Skupina hlavně slouží k tomu, aby jste si vzájemně vyměňovali své zkušenosti ohledně fotografických dovedností a zážitků. Lze zde i inzerovat a zveřejňovat prodej a nákup vašeho fotografického vybavení a příslušenství.

Doufáme, že se vám tu bude společně s ostatními fotografy a příznivci fotografie líbit a že tato skupina přispěje k rozvoji vašich fotografických dovedností. Tak neváhejte a podělte se s námi o vaši fotografickou tvorbu.

Admin this group | Robert
LIKE ✔ https://www.facebook.com/robert.prochazka.photography