HAKKIMIZI VERMEYENE DE OY YOK DİYEN ASSUBAYLAR

Sevgili Dostlar;

Grubumuza hoş geldiniz.

ÖNCELİKLE GRUBUMUZUN..., "5651 SAYILI "İNTERNET ORTAMINDA YAPILAN YAYINLARIN DÜZENLENMESİ VE BU YAYINLAR YOLUYLA İŞLENEN SUÇLARLA MÜCADELE EDİLMESİ HAKKINDA KANUN' a tabi olduğunu hatırlatırız.

Grup içi paylaşım ve yazışmalarda bu kanun maddeleri geçerli olup, paylaşım ve yazışmaların içerik sorumluluğu yazana/paylaşana aittir.

GRUBUMUZ, HER TÜRLÜ SORU, ÖNERİ, RESİM, TEKLİF VE DÜŞÜNCELERİNİZİN HİÇ BİR KISITLAMA, YASAKLAMA OLMADAN YORUM OLARAK PAYLAŞIM YAPABİLECEĞİNİZ SİZİN GRUBUNUZDUR.

BEN DEĞİL BİZ OLACAĞIZ.

GRUP KURALLARI VE AMACI;

1. KİŞİLERİ DEĞİL, YASAL ÖRGÜTLERİMİZ TÜRKİYE ASSUBAY SENDİKASI (TAS) VE TEMAD’I ELEŞTİRMEYECEĞİZ, ANCAK OLUMSUZ BİR DURUM OLDUĞUNDA UYARI GÖREVİMİZİ YAPACAĞIZ.

2. ASSUBAYLARIN BLOK OLARAK HAREKET ETMELERİ İÇİN YOL GÖSTERİCİ OLACAĞIZ.

3. AMACA HİZMET ETMEYEN, YORUMLAR, REKLAMLAR, GÖNDERMEYİN VE YORUM OLARAK PAYLAŞMAYIN. İŞİMİZ DİĞER KONULAR DEĞİL ASSUBAYLARIN EKMEK DAVASIDIR. DİĞER KONULARDAKİ PAYLAŞIMLARINIZI KENDİ SAYFALARINIZDA YAPINIZ

4. GRUPTA; HERKESİN SİYASİ GÖRÜŞÜNE SAYGILIYIZ SİYASİ PARTİLER HAKKINDA HAKARET YORUMLARI YAPMAYINIZ , TEK HEDEFİMİZ HAKLARIMIZIN ALINMASIDIR.

5. ASSUBAYLARA YAKIŞIR BİR ŞEKİLDE YORUMLARINIZI YAZARAK GRUBA KATKI SAĞLAYINIZ.

6. ÇALIŞAN VE EMEKLİ TÜM ASSUBAYLARIN YANİ TABANIN SESİ OLMAYA ÇALIŞACAĞIZ.

7. GRUBUMUZDA AYNI YORUMU TEKRAR TEKRAR FARKLI PAYLAŞIMLAR ALTINA KOPYALAMAYINIZ. BUNU YAPAN KALICI OLARAK GRUPTAN ATILIR.

8. YASAL SORUMLUK GEREĞİ İKİ KİŞİ ARASINDAKİ ÖZEL KONULARI LÜTFEN GRUBUMUZDA PAYLAŞMAYINIZ.

9. GRUPTA AÇILAN BAŞLIK HARİCİNE ÇIKMAMAYA ÖZEN GÖSTERİNİZ. HERKES DEMOKRATİK HAKLARI ÇERÇEVESİNDE FİKİRLERİNİ YAZMAKTA SERBESTTİR.

10. GRUPTA İKİLİ TARTIŞMAYA GİRMEK,KAVGA ORTAMI YARATMAK, GRUPTAN ENGELLEME SEBEBİ OLUR. İKİLİ TARTIŞMALARINIZI GRUBUMUZDA DEĞİL ÖZEL OLARAK İLGİLİ KİŞİLERLE YAPINIZ.

11. AÇILAN KONULARA BIRAKILACAK YORUMLARDA; 2'NCİ VE 3'ÜNCÜ ŞAHIS, KURUM VE KURULUŞLARA YÖNELİK ELEŞTİRİ SINIRLARINI AŞAN VE HAKARETE VARAN İFADELER KULLANMAYINIZ. KÜFÜR VE HAKARET İÇERİKLİ YORUMLAR SİLİNİR , KİŞİ GRUPTAN KALICI OLARAK UZAKLAŞTIRILIR. YORUMCU HUKUKİ YÖNDEN YAPTIĞI YORUMUN SORUMLULUĞUNU TAŞIR.

12. PROVOKASYON TÜRÜNDEKİ YORUMLARA MÜSAADE EDİLMEZ. BU AMAÇLA YAPILAN TÜM YORUM, BAĞLANTI, PAYLAŞIM VE YAZILAR SİLİNİR KİŞİ ENGELLENİR.

13. TÜM ÜYELER VE GRUPLAR BU GRUPTAKİ PAYLAŞIMLARI ÖNCEDEN İZİN ALMADAN VE İÇERİĞİNDE DEĞİŞİKLİK YAPMADAN TÜM PAYLAŞIMLARI İSTEDİĞİ GİBİ KULLANABİLİR. KAYNAK GÖSTERME ZORUNLULUĞU YOKTUR.

14. AMACIMIZ TÜM ASSUBAY GRUPLARININ ACİLEN BİRLEŞMESİDİR. ELLER FARKLI YERLERDE OLURSA, TEK YUMRUK OLUP GÜCÜMÜZÜ GÖSTEREMEZSEK YAPILAN MÜCADELEDE BAŞARI ASLA GELMEYECEKTİR.

15. GRUPTA YÖNLENDİRMELER GRUP YÖNETİCİLERİ TARAFINDAN YAPILIR.

16.YORUMLARIN HUKUKİ SORUMLULUĞU YAZAN KİŞİLERE AİT OLUP, GRUP ÜYELERİ VE YÖNETİCİLERİ SORUMLU DEĞİLDİR.

17.GRUBA KATILAN HERKES BU ŞARTLARI KABUL ETMİŞ SAYILIR...

TÜM ÜYELERİMİZE ESENLİK DOLU GÜNLER DİLERİZ.

GRUBU YÖNETİMİ..