INTERFLY Boğaziçi Üniversitesi

INTERFLY nedir?

Üniversite hayatınızda, muhakkak kurduğunuz ya da duyduğunuz bazı cümleler vardır: "Interrail'a çıkmak istiyorum" gibi.

Bu tür cümleler, çoğunlukla rafa kaldırılan hayaller olarak bir yerde duruyor olabilir. "Yılmak yok, bu yıl kesinlikle yapıyoruz bunu" diyenler için, buralarda yeni bir şeyler var.

Interfly'ın yaratıcıları olarak kendimize şunu sorduk:

"Avrupa'yı gezmek istiyoruz ve bunu hem çok ucuza, hem de daha güvenilir yollarla gerçekleştirmek istiyoruz. Yolculuğa daha az zaman ayırıp, yolculukta geçen süreyi şehirlere ayırıp, Avrupa şehirlerini daha seri nasıl gezebiliriz?"

Gelişen ulaşım olanaklarının ve kurucularımızın yüksek seyahat deneyimlerinin de etkisiyle, Interfly fikri böyle ortaya çıktı ve bu fikri yalnızca kendimize saklamak yerine aynı zamanda "işimiz" haline de getirmeyi seçtik ve herkesin bu "know-how"dan yararlanabilmesi için de, şu an tüm üniversite kampüslerinde sizlerleyiz...

Interfly, bünyesinde üniversiteli öğrencileri barındıran çalışma sistemiyle, daha çok maceracı ruha sahip üniversite öğrencilerinin hesaplı fiyatlar dahilinde Avrupa'yı daha yakından tanıyıp gezip görmelerine olanak sağlayan bir tür Avrupa keşif hizmeti olarak karşınızda duruyor. Interfly, Interrail'den farklı olarak sadece "ulaşım"ı değil, aynı zamanda "hostel konaklamaları"nı da içerisinde barındırıyor. Tüm ülkelerarası ulaşımların uçakla yapıldığı Interfly'da, bazı şehirlerarası ulaşımlar trenle de Interfly kapsamında sağlanabiliyor. Interfly fiyatları, tüm ülkelerarası ve şehirlerarası ulaşım bedelleri ve konaklama giderlerinizi içeriyor.Yaş sınırını da ortadan kaldırarak, tüm dünyayı kucaklayan yeni rotalar ve portföyümüzle karşınızdayız.

BİLGİ VE REZERVASYON:

Merkez ofis : Beyoğlu/İstanbul

Cihangir Mah. Sıraselviler Cad. 85/26, Kat:6 Beyoğlu / İstanbul
(Taksim İlkyardım Hastanesi Karşısı)

T: +90 (212) 245 31 20
T: +90 (507) 531 33 83
T: +90 (507) 539 21 01

[email protected]

Interfly Official Website: http://InterflyEurope.com/
http://www.interfly.com.tr/