İslami Sayfalar Tek Çatı Altında Toplanıyor!

REKLAM AMAÇLI GELENLER BANLANIR İKAZ EDİLMEDEN BOŞUNA GELMEYİN!!!
GRUBUMUZUN KURALLARI

1) Tüm Yazılanlar, Yazan Kişinin Sorumluluğundadır! Doğabilecek Herhangi Bir Problemden "GRUP yöneticileri" Sorumlu Tutulamaz.

2) Siyasi Yazılar Yazmak, Argo Tabirler Kullanmak, Konunun Ciddiyetini Bozacak Mesajlar Atmak Yasaktır. Seviyeyi Korumaya Özen Gösteriniz. Aksi Yönde Davranan Üyelerin Kusurlu Mesajları Ve Yazıları Silinecektir.

3) Küfür, Hakaret, Kişilerin Hak Ve Özgürlüklerine Saldırı Niteliğindeki Mesajlar, Paylaşımlar, Pornografik Materyal İçeren Yazılar, Yorumlar Veya Din, Dil, Irk Ayrımına Yönelik İletiler Göndermek Ve Materyaller Kullanmak Yasaktır. Bu Tür Üye Adları Uyarı Yapılmaksızın Kilitlenir Ya da Silinir.

4) Yükleyeceğiniz Fotoğraf Ve Videolar Gruba uygun içerikte olmalıdır. İslamiyet İle İlgili Olmayan Şarkı Türkü Yayınlamak Yasaktır.

5) Yorum Amacı Taşımayan Salt Propaganda İçerikli Parti Ve Siyaset Yazıları Yasaktır.

6) Her Türlü Taciz Edici Yazı Yazmak Yasaktır.

7) Grubumuzda Reklam Yapmak Yasaktır..

Grup Kurallarına Uymayan Üyeler Yöneticiler Tarafından Uyarılır, Davranışın Tekrarında Gruptan Silinir.

9) Grubumuzdaki Yaş Olarak Büyük Küçük Hepimiz İslam Kardeşliğimizi Koruyup Birbirimize Kesinlikle Saygılı Seviyeli Olup Özellikle Hanım Kardeşlerimize İmalı Mesaj Ve Yazılar Yazanlar Bir Defa Uyarılır Ve Gruptan Uzaklaştırılır.

10) Tabiki Bizlerde İnsanız Hata Yapabiliriz Böyle Bir Durumda Bizi Uyarabilirsiniz.

11) Grubumuza Sahip Çıkalım Sahte Hesapları Bize Şikayet Edin. Engellediğimiz Kişiler Var Hatası Veya Uygunsuz Hareketi Olmasa Asla Kimseyi Engellemeyiz

12). Grup İçinde Erkek Veya Kadın Kardeşlerimize İstek Atıp Edep Dışı Yazı Yazan Ve Rahatsız Eden Kişiler ( Erkek Ve Kadın Farketmez ) İkaz Verilmeden Engellenecektir

Grubumuza Üye Olan Herkes, Yukarıdaki Kuralları Tamamen Okumuş Ve Kabul Etmiş Sayılır. Kurallara Uymayan Üyelerimizin, Hakkındaki Yaptırımlara İtiraz Hakkı Yoktur.. ALLAH cc Yar Ve Yardımcınız Olsun, ALLAH cc Emanet Olun.