İYTE Milliyetçiliği

Önder der ki; "Başka bir İYTE yok."

İYTE Milliyetçiliği kampüsün şelalesinden su içerek aşka gelmişlerin bulunduğu, tüyleri diken diken eden bir sevgi yumağıdır. Okulla ilgili her türlü espriye, eleştiriye ve tartışmaya açıktır (kimseyi kırmadan, gücendirmeden). Yol göstericimiz Önder'imizdir. Önder'in değişmesi teklif dahi edilemez. Çünkü o bir süphanallahı ile dizleri titretendir. Gülbahçe Ocağı'na dışarıdan alım yapılmamaktadır. (Valla profillere bakılıyor gerçek bir İYTE Milliyetçisi mi diye)

Öte yandan Facebook derya bir alemdir. Not paylaşımları, ders duyuruları, topluluk duyuruları, kayıp ve ikinci el ilanları için çok çeşitli ve daha hedefe yönelik gruplar bulunmaktadır, onların kullanılmasında fayda vardır, verim vardır. Ancak öğrenci ve toplulukların başarılarının burada paylaşılması göğüs germektedir, şanlı bayrağımızı dalgalandırmaktadır.

Reklam içerikli paylaşımlar kesin olarak silinmektedir. İYTE öğrencilerine ve mezunlarına yönelik iş ilanları için İYTE Mezunları Derneği'nin Facebook sayfasını kullanabilirsiniz.

https://twitter.com/baskaiyteyok
https://www.youtube.com/user/iytemilliyetciligi