‫הפרלמנט של יוחנן - פורום לשיחות על ענייני היום, זכויות אדם ותהליך השלום‬

תיאור כללי של הקבוצה:
1. קבוצת "הפרלמנט של יוחנן" הוקמה על מנת לעודד היכרויות חברתיות, יצירת זוגיות וקידום עסקים בקבוצה באמצעות העברות כרטיסי ביקור ושמירה על קשר אישי לאחר כל מפגש.
2. לקבוצה אוריינטאציה של קידום זכויות האדם, קידום מיעוטים בחברה הישראלית וקידום תהליך השלום בין מדינת ישראל והעולם הערבי, כולל הרשות הפלשתינאית.
3. ההרצאות בקבוצה יעסקו בעניינים לא שגרתיים ולא ידועים בחברה הישראלית ובנושאי אמנות, היסטוריה, פילוסופיה וזכויות אדם.
4. הקבוצה מוגדרת כידידותית לזכויות מיעוטים בחברה הישראלית, בין אם מיעוטים דתיים, תרבותיים, עובדים זרים וחברי הקהילה ההומו-לסבית.
5. הקבוצה מתנגדת לכל מדיניות של אפליה או פגיעה בתקציבי פיתוח כלכלי ו\או שלילה או קיצוץ בקצבאות לנזקקים בטיעונים של חוסר נאמנות למדינה.
6. לא יורשו הערות גזעניות או הערות של איחולי מוות או הצדקה למדיניות מפלה כלפי מיעוטים, בעלי מוגבלויות ו\או בעלי נטייה מינית שונה. בנוסף, לא יורשו הערות שליליות מסוג זה כלפי קבוצה זו או אחרת על בסיס טענות בדבר חוסר נאמנות מצד אותה קבוצה למדינה. לא אהסס להרחיק מהקבוצה כל מי שיפר כלל זה.

לבירורים, ניתן לפנות אלי בטלפון 052-8886196
יוחנן כץ

הערה חשובה: לא יורשה פירסום דברים שאינם קשורים לקבוצה. יותר מדי חברים מנצלים את הקיר כאן כדי לכתוב על חיפושי זוגיות\סקס ו\או נסיונות למכור מוצר כלשהו. הקבוצה נועדה למטרה מסוימת, ולכן מותר לפרסם רק תגובות ענייניות ו\או רעיונות הקשורים לקבוצה, כמו הצעות לנושאים לדיון. כל הערה אחרת תימחק והכותב יורחק מהקבוצה. ראו הוזהרתם.

I have established this group in order to have a good time on Friday evenings. It is open to all persons regardless of religion, ethnicity or sexual orientation. The subjects for discussion in the group are also open, and every participant is welcome to make suggestions.
The group's main purpose would be to hold discussions on various issues - social issues or intellectual lectures.
For further inquiries, you may call 052-8886196.
John Katz