KANADA TÜRK İŞ,EV VE EĞİTİM İLAN VE YARDIMLAŞMA GRUBU

KANADA'DA YAŞAYAN TÜRKLERİN İLAN VEREREK KALACAK YER,İŞ , EĞİTİM KONULARINDA BİRBİRLERİNE TEKLİF VERİP ALACAKLARI , İLETİŞİM KURUP TANIŞABİLECEKLERİ, SOSYAL ETKİLEŞİMDE BULUNABİLECEKLERİ VE YARDIMLAŞACAKLARI BİR SAYFA OLARAK DÜŞÜNDÜK!
GRUP KURALLARI
1-Grubumuzda yazılan mesajlardan tamamen yazan kişi sorumludur. Şahısların yazdıklarından dolayı grubumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez.
2- T.C.,Kanada yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar Grubumuza gönderilemez.
3- Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
4- Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; Grubumuz yöneticilerini ve üyelerini küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.
5- Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları yasaktır.
6- Her türlü taciz edici yazı yasaktır.
7- Grubumuzda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız(Kanada içi olanlar hariç) ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack, warez, hack appz ve benzeri sitelerin tanitimi yasaktır.
8-Grubumuzda toplu fotoğraf paylaşılacağı zaman bu paylaşımın tek tek değil "fotoğraf albümü" oluşturularak paylaşımına özen gösterilir.
9- Grubumuz admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari değiştirme ve silme hakkına sahiptir.
10- Grubumuz kurallarina uymayan üyeler yöneticiler tarafindan uyarılır, davranışın tekrarında sistemimizden kayıtları silinir.
11- Grubumuz kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı, gurubumuz yöneticilerince her zaman saklıdır
12- Adaba aykırı söz ve davranışlarda bulunan üyeler uyarıya gerek duyulmaksızın üyelikten çıkarılır..!
13-Grubumuz üyelerinin etkin, herkese yararlı olabilecek; özellikle ve öncelikle Kanada ile ilgili yaşanmış hikaye,sanatsal, kültürel, sportif etkinliklerle ilgili, film,deneyim, resim, belge ve paylaşımlarını bekleriz.
14- Grubumuza üye olan
herkes bu şartları kabul etmiştir. ·