Kocham Mazury kraina tysiąca jezior

Serdecznie zapraszamy do grupy miłośników piękna Warmii i Mazur, okolic. Bliskość natury, klimat tej Krainy sprawia, że chce się tu wciąż wracać i spędzać czas...

Idea grupy: Wędrówki fotograficzne, piękno przyrody, turystyka, kultura, obyczaje, wszelkie wydarzenia - błahe i ważne, anegdoty. Tematy o dniu wczorajszym, dzisiejszym i przyszłości. Inne regiony Polski też mile widziane. Zapraszamy.

MINI REGULAMIN, CO I JAK:
1. Forum jest moderowane wg zasad netykiety http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta

2. KTO JEST TO: Publikujemy swoje zdjęcia, jednak jeśli pożyczamy piękne zdjęcia piszemy w opisie autora. Jeśli go nie można znaleźć, to źródło bez linku, jeśli nie ma tych dwóch rzeczy znajdujemy inne zdjęcie z autorem.

3. PUBLIKACJE: Z uwagi na status grupy "zamknięty" prosimy o bezpośrednie wstawiane zdjęć do grupy i nienadużywanie trybu udostępnij z innych miejsc FB. Materiały niezgodne z ideą grupy będą kasowane.

3. UMIAR: Co prawda forum nie ma limitu publikacji zdjęć, jednak proszę o zachowanie umiaru np. do 5 fotografii dziennie, by nie spychać prac innych uczestników forum.

4. POWIADOMIENIA: o akcjach społecznych, wystawach i wydarzenia dotyczących regionów, proszę zamieszczać bezpośrednio w grupie jako plakaty bez przekierowań do obcych stron.

5. SIOSTRZANE GRUPY FOTOGRAFICZNE:
"Black & White Photography Passion and Adventure" https://www.facebook.com/groups/393803980783888/
"Pies i Kot Happy grooming and groomer" https://www.facebook.com/groups/piesikot/
"Fotografia moja pasja i przygoda" https://www.facebook.com/groups/fotografiamoja/
"Kocham Mazury kraina tysiąca jezior" https://www.facebook.com/groups/kochammazury/

7. POMOC, ZAŻALENIA, KONTAKT prv: * admin Joanna Wereszczak, Marysia Zlasu, Jarek Wereszczak.