KONYA SERİ İLAN (www.konyaseriilan.com)

www.konyaseriilan.com kuruluşudur.
Grubumuzun kuruluş amacı Konya'daki halkımızın elindeki sıfır yada 2. El ürünlerini pazarlayabilmesini, tanıtabilmesini ayrıca atıl ürünlerin tekrar değerlenebilmesini sağlamaktır. İş ve eleman, kiralık yada satılık mülk, araçlar vs. arayanlar için oluşturulmuştur. Grubumuza arkadaşlarınızı da davet ederseniz hem kendinize hem gruptaki arkadaşlara faydalı olur. Grubumuzun bazı kuralları var. Bu kurallar;
Kural 1 : Sahibinden.com, gittigidiyor.com, sanalpazar.com gibi herhangi bir satış, ilan sitelerinin grup içerisinde yorumda olsun açıklamada olsun link kullanarak satış yapmak KESİNLİKLE YASAKTIR. SADECE www.konyaseriilan.com linki kullanılacaktır. Aksi takdirde uyarılmadan ilanınız yayından kaldırılacaktır. Tekrar eden üye gruptan atılacaktır.
Kural 2 : Kedi ve Köpek Satışı (Sahiplendirme haricinde), Sahte, Kaçak ve Replika Orjinal olmayan Ürünler, Korsan oyunlar, yazılımlar ve kurulumları, Konser, Sinema, Tiyatro, Müsabaka biletleri (Kombine kartlar dahil), Tarihi Eser ve Antika Değeri olan Ürünler, Alkol, Uyuşturucu, Tütün mamülleri, Kumar aletleri, Cinsel ürünler, Öldürücü yada Yaralayıcı Silahlar vs. satışı kesinlikle yasaktır. Aksi takdirde (ALICI DA - SATICI DA) gruptan atılırsınız.
Kural 3 : Ürünlerinize mutlaka özellikleri ile birlikte fiyat belirtmek zorundasınız. Fiyatı yorum kısmına değil açıklama kısmına yazınız. (Emek işleri ve www.konyaseriilan.com linki hariç) Açık arttırma yada teklif usulü satış kesinlikle yasaktır. Lütfen İlanınızı Düzeltiniz. Aksi takdirde ilanınız kısa süre içerisinde yayından kaldırılacaktır.
Kural 4 : İş arayan üyelerimiz mesleğinizi (neler yapabilirsiniz) belirtmek zorundasınız. Eleman arayan firma iseniz kesinlikle yayınlamış olduğunuz ilanınıza firma ismi ve iş ile ilgili detay veriniz. Aksi takdirde ilanınız yayından kaldırılacaktır.
Kural 5 : En küçük argo kelimede, küfürde gruptan atılırsınız. Kişinin sattığı ürünü kötüleyip rencide edici harekette bulunursanız ayrıca verilen fiyatlara karşı çıkarsanız (herkesin aklı var fikri var) gruptan atılırsınız.
Kural 6 : Grubumuzda sayfa beğendirme yada grup reklamı yapmak kesinlikle yasaktır. Aksi takdirde Gruptan atılırsınız.
Hayırlı Alış Verişler... www.konyaseriilan.com