KORGAN 'I GEZELİM GÖRELİM

KORGAN ' I GEZELİM GÖRELİM
Açık Grup :
http://www.facebook.com/groups/korganigezelimgorelim/
Açık Sayfa:
http://www.facebook.com/idris.islek.Korgan?sk=wall
e-posta adresi : [email protected]
http://goo.gl/maps/tv0Rr KORGAN / TÜRKİYE
Bizim ciftlik _
http://apps.facebook.com/happyfarm-tr/
Family farm _
http://apps.facebook.com/family-farm/?fb_source=bookmark
ARKADAŞLIK İSTEKLERİ _
Yanıt ver : Gönderilen İstekleri Gör ve Alınan istekleri Gör _
http://www.facebook.com/friends/requests/?fcref=ff

Ordu Map : http://www.bing.com/maps/?v=2&cp=40.76465119459809%7E37.509265899046866&lvl=9&dir=0&sty=r&where1=http%3A%2F%2Fbinged.it%2Fuhqijh%2C+Turkey&nwyw=1&form=LMLTCC

Türkiye Map : http://goo.gl/maps/f88jk

Telif Hakkı (Berner Konvansiyonu uyarınca) Uyarısı :

Açık Grup'a ait her tür kişisel bilgi, görsel, karikatür, resim, fotoğraf ve videonun telif hakkının (Berner Konvansiyonu uyarınca) " KORGAN 'I GEZELİM GÖRELİM " ait olduğunu beyan ederim. Bunların ticari kullanımı için daima benim onayım gerekli olacaktır! Mevcut tebliğ uyarınca bunların ifşası, kopyalanması, dağıtılması, yayımı ya da bu profil ve/veya içeriği temel alınarak aleyhime diğer herhangi bir faaliyette bulunulmasının kesinlikle yasak olduğunu Facebook'a bildiririm. Bahse konu yasaklar, Facebook'un yönlendirmesi ya da kontrolü altında çalışan personel, öğrenciler, temsilciler ve/veya diğer her tür çalışan için de geçerli olacaktır. İşbu profil içeriği özel ve gizli bilgi niteliğinde olup, gizliliğimin ihlali yasalar kapsamında cezai işlem gerektiren bir durumdur (UCC 1 1-308-308 1-103 ve Roma Yönetmeliği).
KORGAN 'I GEZELİM GÖRELİM


Facebook hesabımdaki tüm demokratik protesto,bilgi, haber, yorum ve kaynağı gösterilen sosyal/siyasal içerikli paylaşımlar TC Anayasasının; MADDE 25: Düşünce ve Kanaat Hürriyeti; MADDE 26: Düşünceyi Açıklama ve Yayma Hürriyeti" kapsamında tarafımdan yapılmıştır. Demokratik düşünce ve kanaatlerimin engellenmesi ve/veya şiddet/baskı altına alınması, bu nedenle "hakkımda olası her türlü anti-demokratik yasal girişimi", TC Anayasası, AİHM ve İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi kapsamında, her türlü yasal haklarım saklı kalmak üzere, peşinen reddederim.
Demokrasi dışı hiç bir eylemde bulunmam ama demokratik haklarıma müdahale edilmesini de asla kabul etmem.
Kamuoyuna duyurulur
(DİKKAT! CEZA ALMAMAK İÇİN PAYLAŞMAYIN; KOPYALAYIP YAPIŞTIRIN )