KORWiN - Forum Sympatyków

Największe nieoficjalne Forum Sympatyków nowej formacji Janusza Korwin-Mikkego.

Forum nie jest oficjalnym kanałem partyjnym, a KORWIN w żaden sposób nie odpowiada za treści tu zamieszczane. Forum jest prowadzone przez sympatyków dla sympatyków.

Wchodząc na Forum potwierdzasz, że utożsamiasz się z programem partii oraz ideą wolnościową. Zachowania wrogie wobec Idei, Partii, Liderów czy Prezesa Korwin-Mikkego będą karane banem.

Regulamin Forum:

1. Nie piszemy o wewnętrznych sprawach Partii. Ważne tematy zostawiamy na spotkania face to face i prywatne wiadomości. Pamiętajcie, że mogą tu być osoby nam nieprzychylne i obserwować komentarze.

2. Łamanie zasad netykiety kończy się banem. W szczególności zakazane jest obrażanie innych użytkowników. Miejscem na spory i kłótnie są prywatne wiadomości.

3. Nie dublujemy wątków - w tym celu należy prześledzić posty na Forum na co najmniej 48h wstecz.

4. Trollowanie, spamowanie i prowokowanie kończy się pożegnaniem z Forum.

5. Jako spam traktujemy:

- Nieopisane linki.

- Wrzucanie memów/śmiesznych obrazków ze zbyt dużą częstotliwością.

- Linki do materiałów o podobnej tematyce (wpisy z tego samego bloga, zdjęcia z tego samego albumu) umieszczane w różnych wątkach.

- Wątki niewnoszące nowej jakości do forum (np. opinie na tematy poruszane już na Forum. W takim przypadku należałoby je umieścić w komentarzu).

6. Wszelkie sprawy z administratorami załatwiamy osobiście za pośrednictwem prywatnej wiadomości. Wszelkie wątki typu "czemu wątek/użytkownik został usunięty?" będą również traktowane jako spam.

7. Administratorzy rezerwują sobie prawo do ostrzegania użytkowników o zachowaniu niepożądanym na Forum, a które nie zostało ujęte regulaminem.

8. Niestosowanie się do ostrzeżeń administratorów skutkuje banem.

Nowi użytkownicy:

1. Przyjęcie do grupy nie następuje automatycznie. Administratorzy przeprowadzają wstępną selekcję.

2. Jeśli Twój znajomy złożył prośbę o dołączenie do grupy i uważa, że okres oczekiwania trwa zbyt długo, niech napisze do administratora.

Bany:

1. Banowi może towarzyszyć informacja o czasie jego trwania. Nie dostałeś takiej, a chcesz wrócić na Forum? Pisz do administratora.

2. Po upływie okresu banicji zgłoś się do administratora w celu zdjęcia bana. Administratorzy nie gwarantują, że sami będą pamiętać o zdjęciu każdego bana.

3. Od bana przysługuje odwołanie do administratury. Jeśli chcesz się odwołać, SAMODZIELNIE napisz do któregoś z administratorów.

Pliki:

Dokumenty/pliki tworzą i edytują admini (chyba, że zaznaczono, że wolno edytować wszystkim). Jeśli jest pomysł utworzenia nowego dokumentu, piszcie do adminów np. Konserwatora.

Pozostałe informacje:

W ramach bojkotu Krzysztofa P. prosimy nie zamieszczać linków (youtube) z kanałów TV asme i knpwebtv. Powodem bojkotu jest udowodniony sabotaż KNP przez Krzysztofa P. jak i jego zachowanie na starym oficjalnym forum KNP.